Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

3F vision

3F Vision s.r.o.

Společnost 3F Vision s.r.o. pochází z malé krkonošské vsi Rudník u Vrchlabí. Značka se specializuje především na výrobu brýlí pro sportovní využití, ale v portfoliu nechybí ani rukavice na cyklistiku a na lyže nebo lyžařské přilby.

Firma 3F Vision s.r.o. svou produkci zahájila v roce 2006 a cílem společnosti bylo vždy prosazovat vlastní značku na trhu optiky. „Kvalitní výrobky za rozumnou a dostupnou cenu“, tato filosofie je pro společnost 3F Vision s.r.o. dostatečným motorem kupředu i v dnešní době. V překladu zkratky značky této firmy 3F se skrývají tři anglická slova - Feeling, Freedom a Fun. V překladu znamenají - pocit, svoboda a radost. Tyto slova vystihují značku 3F a ta se svým zákazníkům snaží poskytnout výrobky se kterými budou mít pocit svobody a radosti z pohybu. Společnost nabízí i výrobu privátní značky. Vše je však pod dohledem kvality a nejmodernějších technologií. Výčet některých těchto technologií je zde:

Adjustable - modely označené Adjustable mají délkově nebo výškově nastavitelné stranice.

Anti – fog - modely označené Anti − fog jsou ošetřeny technologií proti zamlžování skel.

Double Lens - použitím dvou skel vzniká v zorníku vzduchová termoizolační vrstva, která má zásadní význam proti zamlžování skel. Zároveň výrazně zvyšuje odolnost proti nárazu.

Photochromic Lens - fotochromatické čočky se ztmavují podle intenzity slunečního záření z kategorie 1 až do kategorie 3 podle aktuálních klimatických podmínek.

Polarized - modely označené „polarized“ jsou vybaveny horizontálním polarizačním filtrem.

UV 400 - veškeré brýle 3F jsou vybaveny maximálními filtry pro potlačení UVA, UVB a UVC záření.

Vacuum Anti − fog - modely označené Vacuum Anti − fog jsou ošetřeny technologií proti zamlžování skel.

Značka 3F Vision s.r.o. svou produkci v současnosti zaměřuje především na evropský trh a tak se s výrobky této značky můžeme setkat především v České a Slovenské republice, Rakousku, Polsku, Německu, Irsku a Nizozemsku.

Číst dále
4 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat