Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Chimpanzee

Značka Chimpanzee je česká nutriční firma pocházející ze Svitav, jejíž hlavním cílem je vytvořit čistě přírodní produkty. Kvalitní jídlo ve spojení s dostatečným pohybem podporuje zdraví a je také zdrojem potřebné energie a spokojenosti. Při výrobě energetické tyčinky jsou použity čistě přírodní a bio potraviny. Tyčinky si tak uchovávají nejvíce antioxidantů, nezbytných vitamínů a minerálů a samozřejmě jsou bez ztužených tuků, umělých sladidel, pesticidů a geneticky upravovaných surovin.

Cílem značky Chimpanzee je udržitelné podnikání. Podpora místních zemědělců a minimalizace ekologické stopy při výrobě produktů Chimpanzee. Je také členem vegetariánské společnosti, která je vzdělávací dobročinná organizace na podporu, zastupování a zvýšení počtu vegetariánů. Konstruktivně spolupracuje s podniky, vládními agenturami, politiky a odborníky, zatímco vždy zůstane nezávislá.

 Chimpanze členem nejstarší vegetariánské společnosti světa,  která vznikla už v roce 1847, aktivně působí ve skupině 1% for the Planet, ta byla vytvořena za účelem zbudování a podpory spojenectví podniků, které se zavázaly vytvořit zdravou planetu. 1% z prodeje Chimpanzee, investuje do ekologických projektů. V České republice prostřednictvím hnutí Duha a sdružením sází Chimpanzee stromy.

Dnes v nabídce Chimpanzee nalezneme několik druhů energetických tyčinek. Rozdílná je nejenom příchuť, ale i doba pro nejvhodnější konzumaci. Chimpanzee nezapomíná ani na ty nejmenší a proto specialisté připravili tyčinku speciálně navrženou pro děti. Dále tu je energetický nápoj vhodný pro jakoukoliv aktivitu nebo energetické bonbony, které se nejvíce hodí v klidové fázi po výkonu, kdy tělo si žádá přísun odebrané energie.

Číst dále

29

35

2 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat