Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

EQUINOX

Equinox

Equinox je česká značka zabývající se výrobou zapletených kol a rámových sad. Portfolio nabídky Equinox tvoří čtyři druhy silničních kol, jedno pro horská kola, dva pro triatlon a rámová sada pro silniční i horské kolo. V nabídce nalezneme také samozřejmě celou řadu doplňků jako je např. vak na zapletená kola nebo oblečení na kolo i volný čas.

Silniční zapletená kola TORNADO-x jsou nejprodávanější model od Equinoxu. Jsou certifikována cyklistickou asociací UCI a s brzdnou plochou vyztuženou bazaltem mohou nabídnout skutečně jedinečný výkon.

Typhoon-x jsou celokarbonová silniční kola s nejlepším poměrem cena výkon. Mají karbonové dráty a s technologií Direct Transmission zajišťují dokonalý přenos síly.

Cyclon-x jejich minimalistický design a elegance, kolům vysloužily několik světových ocenění. Dokonalá tuhost a totální přenos síly zajišťuje pevné spojení karbonových paprsků s nábojem. Cyclon-x jsou doslova vlajková zapletená kola firmy Equinox.

Mtb zapletená kola MARAUDER-x jsou ve své sekci mtb jedináčkem. Tyto kola snesou však i hrubé zacházení při cross country nebo maratonech.

Pro triatlonové závodníky, kteří by chtěli svůj výkon podpořit skvělým materiálem je určené přední karbonové kolo Flow-x. S výškou 80 mm a plochými dráty Sapim zajišťuje dokonalou aerodynamiku ve všech rychlostech a zadní diskové kolo Flow-x. Metoda “Pressure Bag Forming” (PBF) zajišťuje lepší mechanickou odolnost při snížení hmotnosti.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat