Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Finish Line

Finish Line je přední světový výrobce maziv. Jedná se o americkou společnost, která vznikla v roce 1988 a v dnešní době jsou její hlavní výrobní závody v americkém New Yorku. Firma vyváží své výrobky do více jak 50ti zemí světa a v současné době nabízí Finish Line více jak 20 druhů maziv nebo čističů.

Když v roce 1988 Henry Krause zakládal společnost Finish Line, bylo jeho hlavní myšlenkou přijít s mazivem, na kterém by neuplývaly nečistoty. Mazivo, které by vydrželo po celý závod i v těch nejnáročnějších podmínkách. Tak vznikl první produkt Finish Line. První suché mazivo Finish Line Dry Lube with Teflon. Právě s teflonem je spojena většina produkce Finish Line. V roce 2004 uzavřel Finish Line licenční smlouvu s firmou DuPont, která opravňuje prodávat oleje značky DuPont. Tyto maziva se prodávají mimo cyklistický průmysl.

Společnost Finish Line je též úzce spjata s ochranou životního prostředí. Výzkum a vývoj Finish Line se zaměřuje především na dodržení vysokých bezpečnostních standardů. Jejich cílem je přijít na trh s ještě lepším a odolnějším mazivem. Veškerý pokrok by se však neobešel bez zpětné vazby těch nejlepších cyklistů, a tak Finish Line podporuje řadu týmů, jako například BMC Racing, Trek-Segafredo, Direct Energie, Trek Factory xc a spousty dalších. Díky Finish Line si užijete ovace v cíli a ne pískání řetězu.

Nejprodávanější

129

899

24 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
14 let na trhu
zboží skladem ihned odesíláme
pro objednávky nad 3 000 Kč doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

Pokud již máš svůj účet, přihlaš se!

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat