Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Pedály nášlapné silniční - HT Pedals

Taiwanská společnost HT se specializuje na výrobu a distribuci pedálu od roku 1954. Je jedním z průkopníků výroby cyklistických součástek na Taiwanu. HT díky svým zkušenostem přináší nespornou kvalitu svých výrobků a jejich distribuce putuje do celého světa. Společnost sídlí v New Taipei City a její vývojový tým úzce spolupracuje s továrnou v Shenzhen. HT nabízí pedály od základních modelů až po ty špičkové, které jsou k vidění na světových pohárech. Cílem firmy HT je uspokojit rozmanité potřeby všech spotřebitelů.

Pedály HT nalezneme v nabídce pro silniční cyklistiku, horskou cyklistiku nebo městská kola. Nejvíce jsou však v nabídce zastoupeny pedály pro gravity disciplíny. HT - AE01 jsou hliníkové pedály s průmyslovými ložisky a váhou 358 gramů. Typické jsou pro sjezdové kolo pedály HT-969TT. Ty zastupují cross country a mají váhu 230 gramů. Utváří je především titanová osa. Tyto pedály jsou navíc kompatibilní se Shimano kufry. HTI-PK01G – tento model je zástupce pro silniční cyklistiku.

Společnost HT podporuje celou řadu výborných sportovců, od kterých dostává zpětnou vazbu na jejich produkty. Díky tomu HT drží krok s konkurencí a může nabídnout kvalitní produkty za přijatelné ceny.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
15 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
pro objednávky nad 3 000 Kč
doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat