Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Hydrapak

Značka Hydrapak vznikla roku 1996 v americkém Oaklandu v Kalifornii. Její hlavní produkce se zaměřuje na výrobu hydratačních lahví, boxů a příslušenství. Všechny své výrobky si Hydrapak navrhuje sám. Její produkce je především určena běžcům, cyklistům a pěším turistům.

Vývojáři Hydrapak kladou velký důraz na inovativní technologie. Materiál použitý na výrobu nesmí být škodlivý jak pro uživatele, tak i pro životní prostředí. Současně je kladen důraz i na funkčnost a jednoduchost, aby každý uživatel mohl používat výrobky Hydrapak bez přerušení své aktivity. V roce 2001 odkoupil společnost vášnivý cyklista a sportovec Matt Lyon.

Ve společnosti Hydrapak mají jednoduché rčení „Dobrý není nikdy dost dobrý“. Při tvorbě nového produktu se sami sebe ptají, jak lze ještě více vylepšit výrobek. Hydrapak má za sebou roky inovací, testování a zlepšování. Nároky uživatelů každoročně vzrůstají a Hydrapak se je vždy bude snažit splnit. Hydrapak na své výrobky používá termoplastický polyuretan, důvod je jednoduchý - tento materiál je neuvěřitelně silný a dokáže se až pětinásobně protáhnout. Hydrapak nepoužívá žádná lepidla ani rozpouštědla. Na všechny své výrobky používá radiální frekvenční svařování. Vaky na vodu mají široký napouštěcí otvor a při vyplachování se dá celý tento vak otočit na ruby, dokonale vysušit a tím se předchází tvorbě bakterií. Díky použitému materiálu může Hydrapak nabídnout své výrobky lehčí než konkurence.

V portfoliu značky Hydrapak můžeme dnes nalézt výrobky pro cyklisty, turisty, běžce, lyžaře nebo rybáře. Každé toto sportovní odvětví má svá specifika a nároky na skladování vody. V nabídce Hydrapak tedy nalezneme vaky od jednoho a půl litru až po tři litry. Dále velké zásobníky na 8 litrů vody nebo naopak úplně malé láhve. Uzávěr může být klasický nebo s přidaným čerpadlem pro větší tlak. Uživatel se nemusí bát ani mrazivých teplot. Hydrapak ke svým vakům dokáže dodávat plně izolovanou hadici. S vědomím, že nic není věčné, dokáže Hydrapak dodat ke svým produktům celou řadu náhradních dílů a příslušenství.

Stačí si jen vybrat správný produkt pro svoji aktivitu a Hydrapak vám umožní objevovat nové zážitky.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat