Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Příslušenství - Ilumenox

Ilumenox je výrobce osvětlení nejen pro cyklistiku, ale i pro potápění a outdoorové aktivity. Hlavní výrobní závody se nacházejí v asijském Taiwanu, odtud se zboží Ilumenox produkuje do celého světa. Ilumenox ve své výrobě sází na inovace, pravidelně své produkty testuje a konečný produkt prochází přísnou výstupní kontrolou.

Cyklistická světla se rozlišují na přední a zadní. Přední světla jsou vybavena bílými diodami v počtu dle velikosti každého světla, např. ve wattech je to od 0,5 do 3 wattů. Samozřejmostí pro značku Ilumenox jsou spousty náhradních dílů pro všechny své produkty. Zadní světla červené barvy se dají upnout na sedlovou trubku či za sedlo. Rozlišují se jak velikostí, tak výkonovými parametry. Pro zdroj energie dokáže Ilumenox využít jak interní tak externí baterie.

Pro potápění Ilumenox nabízí sadu světel s interním zdrojem energie. Tyto světla se dají uchytit na ruku nebo na přilbu potápěče. Svítivost se pohybuje do 200 Lumenů. Vodotěsnost je podle daného modelu na 50 až 100 metrů hloubky. Ilumenox se též zabývá signálními světly. Ty mají různé barvy a vodotěsné jsou až do 100 metrů.

V outdoorové sekci nalezneme především světla pro kempování. Tyto světla mají oproti těm cyklistickým, šňůrku na upnutí za ruku. Ta chrání světlo před nechtěným upuštěním na zem. V nabídce Ilumenox nalezneme čtyři modely. Zdroje energie mají primárně interní a opět se rozlišují počtem diod, svítivostí a wattovým výkonem.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
pro objednávky nad 5 000 Kč
doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat