Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

LAKE

Obuv LAKE nese tučnými písmeny nápis made in USA. Značka vznikla roku 1982 v Illinois a název společnosti není náhodný. Tvůrce značky inspirovalo jezero Michigan, kde jsou patrně nejnižší teploty v severní Americe. První model treter tedy musel překonat tyto podmínky a firma Lake je tak asi jedinou společností, kde prvním výrobkem firmy byly zimní tretry a to konkrétně tedy model MXZ303.

Lidé v Lake se vždy snažili vytvářet inovativní obuv. I přes konkurenci na trhu, která každým rokem stoupá, se na cyklistickém trhu značka Lake nikdy neztratila. Lidé v Lake dávají do svých treter i část svého cyklistického srdce. Vždyť právě láska k cyklistice pojí pracovníky společnosti a pohání je k dalšímu vývoji obuvi. V tretrách Lake jezdilo mnoho slavných sportovců a mezi asi nejznámější patří norská hvězda moutainbiku Gunn Rita Dahle. I díky této zpětné vazbě se daří posunovat obuv Lake stále kupředu.

V současné době využívá značka Lake k výrobě treter hned několik technologií, například K-Lite Kangaroo leader, Pittards WR100, Action Leather, Outlast, Tektile, Nufoam, Vibram, Boa, Syksol. Díky tomu může mít Lake v nabídce celou řadu obuvi pro celé spektrum cyklistických disciplín. Samozřejmostí jsou modely pro silniční a horskou cyklistiku. U Lake se však najdou i triatlonisti, enduro jezdci nebo cyklokrosaři. Jako bonus umí Lake nabídnout výrobu libovolné tretry dle vlastního modelu, takže pokud chcete vyloženě americkou botu, je Lake jasná volba.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat