Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

LAKE

Obuv LAKE nese tučnými písmeny nápis made in USA. Značka vznikla roku 1982 v Illinois a název společnosti není náhodný. Tvůrce značky inspirovalo jezero Michigan, kde jsou patrně nejnižší teploty v severní Americe. První model treter tedy musel překonat tyto podmínky a firma Lake je tak asi jedinou společností, kde prvním výrobkem firmy byly zimní tretry a to konkrétně tedy model MXZ303.

Lidé v Lake se vždy snažili vytvářet inovativní obuv. I přes konkurenci na trhu, která každým rokem stoupá, se na cyklistickém trhu značka Lake nikdy neztratila. Lidé v Lake dávají do svých treter i část svého cyklistického srdce. Vždyť právě láska k cyklistice pojí pracovníky společnosti a pohání je k dalšímu vývoji obuvi. V tretrách Lake jezdilo mnoho slavných sportovců a mezi asi nejznámější patří norská hvězda moutainbiku Gunn Rita Dahle. I díky této zpětné vazbě se daří posunovat obuv Lake stále kupředu.

V současné době využívá značka Lake k výrobě treter hned několik technologií, například K-Lite Kangaroo leader, Pittards WR100, Action Leather, Outlast, Tektile, Nufoam, Vibram, Boa, Syksol. Díky tomu může mít Lake v nabídce celou řadu obuvi pro celé spektrum cyklistických disciplín. Samozřejmostí jsou modely pro silniční a horskou cyklistiku. U Lake se však najdou i triatlonisti, enduro jezdci nebo cyklokrosaři. Jako bonus umí Lake nabídnout výrobu libovolné tretry dle vlastního modelu, takže pokud chcete vyloženě americkou botu, je Lake jasná volba.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat