Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Milkit

Milkit

Mladá německá firma Milkit vznikla na popud nefunkčního tmelu v bezdušové pneumatice. Zná to velké množství cyklistů. Když přijde defekt a tmel, který je už nějaký čas v pneumatice zatuhl na jednom místě a je tudíž nefunkční. Proti tomuto nešvaru se společnost Milkit rozhodla bojovat - už žádné slepé doplňování dalšího a dalšího tmelu do pneumatiky. Pius Kobler vyvíjí bezdušový tmel, který se udrží funkční po celou dobu životnosti pláště. Využívá k tomu svých zkušeností v inženýrství a proslulé německé přesnosti.

Tmel neobsahuje takové látky jako je čpavek nebo toxické a alergenní přísady a je tudíž ekologický pro přírodu a zákazníkovi nehrozí žádné zdravotní riziko při manipulaci s tmelem. Tmel má homogení vlastnosti to znamená, že po dlouhou dobu netuhne. Funkčně je tmel schopen zalepit otvory do 6 milimetrů i při velkém tlaku, což mu umožňuje použití i v silničních pneumatikách. Tmel Milkit odolá vysokému rozpětí teplot, takže dofukování pneumatiky plynem CO2 není problém.

Pro odstranění tmelu z pláště stačí použít vodu. Nehrozí díky tomu zdlouhavý boj s čistěním pláště. Firma Milkit má ve svém portfoliu všechny prostředky pro jednoduchou instalaci tmele do pneumatik. Produkt Milkit Booster nahrazuje velký kompresor díky své baterii stlačeného CO2. Zákazníci tento produkt využijí především na svých cestách, kde není možnost dofouknutí kompresorem. Výhody Milkit Boosteru jsou tedy především velikost a váha. Milkit aplikátor obsahuje injekční stříkačku, hadičku a koncovku ventilku pro jednoduchou aplikaci bez zbytečných ztrát tmelu. Aplikace je tak velmi čistá a spolehlivá.

Číst dále

382

1 149

3 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat