Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Odi Grips

Firma Odi Grips je čistě americkou záležitostí. Na trhu je už více jak 25 let a ve svém oboru se vypracovala na světového lídra. Odi Grips svoji výrobu zaměřuje na madla a omotávky. Ve svém portfoliu nabízí celou řadu rukojetí nejen pro MTB ale i motokross, sněžné a vodní skůtry.

Pro firmu Odi Grips totiž nejsou rukojeti jen pouhým doplňkem výrobního programu, u firmy Odi Grips tvoří rukojeti hlavní a jedinou nosnou náplň. Firma Odi Grips vyvinula své vlastní patentované směsi a materiály rukojetí, které testují nejlepší jezdci světa. Firma Odi Grips se stala známou i díky patentovanému systému rychlého uchycení rukojetí na řídítka Lock-On, který se stal celosvětovým standardem uchycování rukojetí na řídítka. Firma Odi Grips klade velký důraz na vysokou kvalitu svých produktů. Proto se rukojeti Odi Grips vyrábějí výlučně v USA ve vlastním výrobním závodě.

Při navrhování a testování svých rukojetí firma Odi Grips také úzce spolupracuje se světovou jedničkou Troy Lee Designs. Z této spolupráce vznikly například revoluční motokrosové rukojeti se směrovým vzorkem.

Číst dále

269

690

12 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat