Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Odi Grips

Firma Odi Grips je čistě americkou záležitostí. Na trhu je už více jak 25 let a ve svém oboru se vypracovala na světového lídra. Odi Grips svoji výrobu zaměřuje na madla a omotávky. Ve svém portfoliu nabízí celou řadu rukojetí nejen pro MTB ale i motokross, sněžné a vodní skůtry.

Pro firmu Odi Grips totiž nejsou rukojeti jen pouhým doplňkem výrobního programu, u firmy Odi Grips tvoří rukojeti hlavní a jedinou nosnou náplň. Firma Odi Grips vyvinula své vlastní patentované směsi a materiály rukojetí, které testují nejlepší jezdci světa. Firma Odi Grips se stala známou i díky patentovanému systému rychlého uchycení rukojetí na řídítka Lock-On, který se stal celosvětovým standardem uchycování rukojetí na řídítka. Firma Odi Grips klade velký důraz na vysokou kvalitu svých produktů. Proto se rukojeti Odi Grips vyrábějí výlučně v USA ve vlastním výrobním závodě.

Při navrhování a testování svých rukojetí firma Odi Grips také úzce spolupracuje se světovou jedničkou Troy Lee Designs. Z této spolupráce vznikly například revoluční motokrosové rukojeti se směrovým vzorkem.

Číst dále

190

1 890

25 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat