Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

PEARL iZUMi

Tato značka japonského původu vznikla v šedesátých letech minulého století v Tokiu. Hiro Kinji byl nadějným cyklistou jezdící za národní tým. Ten si pro své závodníky nechal ušít 15. souprav dresů. Čtrnáct jich bylo z bavlny, ale ten 15tý byl speciální. Byl vyrobený v Itálii ze 100% nylonu. Trenér národního týmu nechá závodníky o tento dres losovat a náhoda tomu chtěla, že ho dostává právě Hiro. Ten je z nového materiálu doslova unešený a zakládá tedy firmu, která bude dodávat sportovcům v Japonsku jen vybrané kvalitní oblečení.

Název Pearl Izumi v překladu znamená „fontána perel“. Pearl Izumi si své materiály nechává dovést z Itálie a rovněž střih je italský. Kompletace zboží je ve výhradních rukou Japonců. V roce 1981 značka Pearl Izumi expanduje do USA, kde sponzoruje americký národní tým. Ten se značce odměňuje na olympijských hrách roku 1984, odkud odváží devět zlatých medailí. V současné době je značka Pearl Izumi opatrována firmou Shimano, která ji začátkem roku 2008 kupuje.

Portfolio značky Pearl Izumi dnes zahrnují dva hlavní sporty - cyklistika a triatlon. Ty mají k sobě samozřejmě blízko, takže značka nemusí mít tak široký výrobní rozptyl. Samozřejmostí jsou jak pánské tak dámské modely. Perl Izumi se ale dokážou o sportovce v těchto odvětvích postarat od hlavy k patě. Na svých oficiálních stránkách dokonce poradí, jaké oblečení je nejlepší podle klimatických podmínek. Zboží Pearl Izumi prochází nejpřísnější kontrolou. Kvalitu produktů testují profesionální sportovci a dávají tak zpětnou vazbu firmě, která se snaží každým rokem své výrobky inovovat.

Číst dále

790

3 890

43 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat