Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Peaty's

trávit méně času údržbou a více času ježděním na kole

Hlavní tváří značky není nikdo jiný než samotná legenda sjezdové cyklistiky Steve Peat. Je však nutné podotknout, že za celým projektem PEATY’S ve skutečnosti stojí trojice nadšených bikerů, jejichž osobní dovednosti se vzájemně skvěle doplňují. Steve přispívá svými dlouholetými zkušenostmi, nápady a jasně formulovanými požadavky, Tom Makin je v roli vědce, který umí tajné ingredience správně namíchat a Bryn Morgan je schopen doladit tvář jednotlivých produktů k dokonalosti.

Dva pilíře značky PEATY’S

Hlavním mottem, kterého se značka PEATY’S drží, že bychom měli trávit méně času údržbou a více času ježděním na kole. V praxi to pak znamená, že při práci s produkty PEATY’S odpadají některé fáze čištění jako je třeba navlhčení nebo mechanická očista kartáčem či používání pračky na řetěz. Nejsou opomenuty ani další detaily jako forma balení, čistý a pohodlný způsob aplikace, jednoduché a rychlé doplnění balení či obohacení přípravků od další nadstandardní funkce.

Naprostou samozřejmostí je důraz na plnou biologickou rozložitelnost použitých materiálů. Plné účinnosti a příjemných vůní si tak můžete užívat s pocitem, že neškodíte životnímu prostředí ani svému zdraví.

Číst dále

89

849

22 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat