Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Komponenty na kolo - Quaxar

Výrobce Quaxar z Tchaj-wanu se specializuje na vysoce kvalitní díly a součástky pro jízdní kola s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Zpočátku společnost Quaxar vyráběla pouze brzdové a posuvné komponenty pro sportovní jízdní kola, ale dnes nabízí vybraný a zajímavý sortiment dílů pro mnoho aplikací.

Portfolio značky Quaxar  dnes obsahuje brzdové kotouče, brzdové destičky, sady pro odvzdušnění brzd, bovdeny, lanka, hydraulické kapaliny a nářadí pro to určené, dále pak brzdové špalíky, zapletená kola a ráfky, náboje a rychloupínáky, v neposlední řadě součástky pro bezdušový systém.

Firma Quaxar používá u svých brzdových hadic příslušenství, technologii Fast-fix - koncovky hadic jsou opracovány na vysoce přesných cnc strojích, a tak není problém s kompletací celého systému. Samozřejmostí je i kompatibilita s ostatními výrobci. U brzdového obložení Quaxar využívá rozdílných desek, na něž se brzdová směs lisuje. Celý tento proces Quaxar se nazývá Ceraplasma. Pro lanka Quaxar využívá titanová vlákna, ty jsou velice pevná a až o 60% lehčí než lanka konkurence. Brzdové a řádící bovdeny mají několik vrstev, od té svrchní krycí až po vrstvu, která se setkává s lankem. Tu však má společnost Quaxar jedinečnou. Kvůli snížení tření poslední vrstva obsahuje dvě účinné látky Polyethylen a Molybdenum Disulfide. Ty zajišťují bezchybný a tichý chod lanka za každé situace.

Číst dále

12

899

23 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
pro objednávky nad 3 000 Kč
doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat