Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

SIS

Sis je anglická nutriční společnost založená na základech čistého sportu. K dosažení tohoto cíle používá SIS řadu různých testování. Řídí se aktuálním seznamem světové anti - dopingové agentury, však vše co SIS dělá je poháněno vědou. SIS prosazuje hranice vědy a výživy, aby každý sportovec mohl posunout hranice svého výkonu. Produkty SIS jsou rozčleněny mezi sporty, jako je cyklistika, atletika, posilování, fotbal a triatlon. V každém sportu firma spolupracuje s elitními sportovci.

Vize této společnosti je stát se světovou jedničkou na poli sportovní výživy. To však vyžaduje řadu kroků, které značka musí podstoupit. Základem je však důvěra uživatelů v produkty SIS. Mezi takové patří elitní tým Sky, americký svaz triatlonu, fotbalový klub Manchester United a sportovci Chris Hoy a Mark Cavendisch. Klíčovou složkou této důvěry je přístup společnosti k prevenci vstupu zakázaných látek do dodavatelského řetězce a hotových výrobků.

Režim společnosti je založen na několika pilířích: 1) každá šarže přípravků SIS je podrobena screeningu proti seznamu světové antidopingové agentury WADA, 2) každý produkt takto otestovaný získává osvědčení Science in Sport, 3) provádí předvýrobní testování všech složek, 4) provádí přísnou kontrolu všech dodavatelů. Společnost se díky těmto cílům těší několika prestižních ocenění. Rozsah produktů Sis zahrnuje: SIS GO - obsahující energetické prášky a izotonické gely. Sis Rego -  regenerační prášky na bázi bílkovin. Sis Protein - produkty speciálně navržené tak, aby přispívaly k růstu a udržování svalové hmoty sportovců. Sis má přípravky obsahující látky jako jsou BCAA, Kreatin, Beta alanin, L glutamin, ale také vitamíny a doplňky určené k podpoře a udržování imunitních funkcí, trávení a zdraví kostí.

Číst dále

22

1 099

39 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat