Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Sixtus

Německá firma se již řadu let specializuje na výrobu masážních emulzí k použití především ve sportu. Za vznikem značky Sixtus stojí dva lékárníci - Otto Richtr a Fritz Becker, kteří už v roce 1931 spoléhali na léčivou moc přírody. Produkty Sixtus byly tak vždy vyráběny ze surovin alpských bylin.  Alpské byliny se však musí správně používat, proto dnes firma Sixtus vlastní v Německu akreditovanou laboratoř a spolupracuje s řadou odborníků, aby její výrobky byly vždy na světové úrovni. Značka Sixtus věří, že harmonie s přírodou a jejími produkty z čerstvých alpských bylin společně s přírodními éterickými oleji vedou k úspěchu. Zájem o tuto značku z řad zákazníků je tomu důkazem.

Firma Sixtus má svoji produkci rozdělenou do několika úrovní. První je sport a fitness - svými výrobky Sixtus zásoboval německý olympijský tým už v roce 1952 na hrách v Helsinkách. Velmi významně se však zapsal do podvědomí veřejnosti v roce 1972, kdy na hrách v Mnichově svými produkty zásobil všechny sportovce.

Dnes má Sixtus pro sport rozdělen do kategorií před výkonem, během výkonu a po výkonu. Druhou úroveň u firmy Sixtus tvoří Beauty a Wellness - ty tvoří především výrobky kosmetického charakteru. A nakonec třetí úroveň u Sixtusu tvoří speciální péče o nohy.

V posledních letech firma Sixtus spolupracuje s diabetologickou společností a vyvíjí produkty, které jsou vhodné pro diabetiky. Diabetici mají rozdílnou potřebu v péči o tělo oproti zdravé populaci a Firma Sixtus na to velice efektivně reaguje. Připravila speciální kolekci produktů pro lidi s touto nemocí.

Ve své historii si značka Sixtus dokázala u celého spektra sportovců vytvořit dobré jméno. V dnešní době se však o mediální pozornost velice efektivně stará fotbalista Philipp Lahm, který se stal tváří společnosti.

Číst dále

129

679

16 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat