Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

absoluteBLACK

AbsoluteBlack

Společnost AbsoluteBlack je evropská společnost a její sídlo se nachází ve městě Londýn. Produkce AbsoluteBlack spočívá především v převodnících. Ty tato značka produkuje z německého hliníku v polském městě Opole.

AbsoluteBlack je cyklistická společnost, která se věnuje mimořádnému designu, který v konečné úpravě nejen dobře vypadá, ale i skvěle funguje. Ve společnosti AbsoluteBlack pro své návrhy používají 3D Cad software. To značce umožňuje vidět reálně produkt ještě dříve, než ho vyfrézuje CNC soustruh a díky těmto detailům dokáže společnost AbsoluteBlack vytvářet převodníky bez vývojové vady, ale s požadovaným designem a s dlouhou životností.

Společnost díky všem inovacím vyrobila oválný převodník, který se dá použít jak pro silniční, tak i horskou cyklistiku. Po sérii výzkumu na anglických univerzitách byl zjištěn prokazatelný účinek ušetřené síly, kterou musí každý cyklista vynaložit do šlapání. Cílem firmy AbsoluteBlack se tedy stalo zlepšit efektivitu šlapání každého jezdce, jenže toto poznání se neobejde bez zpětné vazby a tu společnost dostává od jezdců po celém světě. Ať jsou na rekreační či závodní úrovni. Díky nim se společnost neustále vyvíjí a každý rok může firma nabídnout ještě lepší výrobek. AbsoluteBlack též podporuje světovou mtb asociaci IMBA.

Číst dále

27

3 241

51 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat