Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

BORN

Born

Nutriční společnost Born vznikla v roce 1985 ve stejnojmenné holandské vesnici. Rozdíl mezi nutričními společnostmi je fakt, že společnost Born umí svým zákazníkům nabídnout celkový koncept ve sportovní péči. Díky tomu firma dlouhodobě spolupracuje s profesionálním cyklistickým týmem Sunweb. Od té dostává zpětnou vazbu a výrobky od Born se neustále posouvají kupředu. Úspěchy členů týmu hlavně Toma Dumolina dávají firmě Born za pravdu, že jde o cestu správnou.

Existence společnosti není však jen spolupráce s profesionálními týmy, ale především péče o amatérské sportovce. Mezi ně patří hlavně cyklisté, kteří tvoří hlavní spektrum zákazníků firmy. Za více jak třicetiletou historii si firma dokázala vybudovat u zákazníků velkou oblíbenost.

Značka Born se prosazuje především na evropských trzích, kde se těší hojnému distribučnímu zastoupení. Samozřejmostí je 100% bezpečnost výrobků firmy Born, které jsou vhodné jak pro profesionály, tak pro amatérské sportovce.

Portfolio značky Born začíná na nabídce sportovních nápojů. Každá položka má jiné složení isotonického nápoje a zákazník musí věnovat čas pečlivému výběru, který bude zrovna pro něj ten nejvhodnější. Značka má však dostatečně veliký výběr a tak si je schopen vybrat opravdu každý.

Energetické tyčinky zaručí při delší intenzitě příval nové energie. Každý si jen musí zvolit správnou příchuť a složení jednotlivých tyčinek. Pro ty co se nechtějí zatěžovat se žvýkáním, nabízí Born ucelenou řadu sportovních gelů. Každý gel je však určen v jiné fázi sportovního výkonu. Firma Born do některých sportovních gelů přidává kofein. Novinkou firmy Born jsou žvýkací tablety, které nejen že obsahují kofein, ale i dostatečnou dávku magnézia. Sportovec se tak nemusí bát vyplavení vody z těla a následujících křečí.

Produkty Born však nepotěší jen žaludek, ale i tělo sportovce. Nabídka Born obsahuje i masážní emulze, sprchové gely či stimulující oleje.

Ať už zákazník zvolí jakýkoliv výrobek Born, může si být jist prvotřídní kvalitou. Značka se prostřednictvím svých výrobků snažila posunovat hranice limitů každého sportovce.

Číst dále

27

990

37 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat