Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Brunox

Brunox

Švýcarská firma sídlící na březích Curyšského jezera. Brunox vám zajistí mazací prostředky dle potřeby vašeho kola a to vše se švýcarskou přesností a tradicí. Je to nejlepší způsob péče o vašeho mazlíka.

S výrobkem BRUNOX LUB and COR budete chráněni i v tom nejdeštivějším prostředí. Lub and Cor totiž vytěsňuje vodu, má nejlepší kapilární působení a navíc chrání před kyselým prostředím. O svůj řetěz se tedy nemusíte bát ani v přítomnosti tchýně.

Brunox RockShox Deo se postará o kluzáky vašich vidlic. Asi nikomu nedělá dobře sucho v puse a s vidlicemi je to stejné. Aby jejich chod byl plynulý Rock Shox radí používat Brunox Deo. Ten neobsahuje žádný silikon, teflon ani grafit. Nepoškozuje lak a naopak chrání před vlhkým prostředím.

Pokud jste silný jako býk a chcete přejet minimálně kontinent na jeden zátah je na váš řetěz určen olej Brunox Top-Kett. Ten se vyznačuje svými dobrými vlastnostmi. Mazání při enormním tlaku na plochu a ochranou proti korozi až 18 měsíců. Olej vám oproti nohám na řetězu nevytvrdne a právě proto zbytečně nezachytává nečistoty a lze ho otřít pouhým hadrem.

Brunox Top-Lock je přesně výrobek, který budete potřebovat, pokud budete chtít na návštěvu k sousedům bez jejich přítomnosti. Top-lock totiž okamžitě neutralizuje otisky prstů, rozhýbá každý zatuhlý zámek a jako bonus nepoškodí lak, dřevo ani pryž. Má výtečnou viskozitu a dokáže proniknout do jemných vlasových trhlin.

Brunox Turbo-Spray je antikorozní, čistící a mazací prostředek s uhlovodany. Zajišťuje souvislý ochranný film a díky své viskozitě pronikne i do nejmenších spár. Jeho nízké povrchové napětí zajistí přilnutí na kovech a okamžité vytěsnění vody. Používá se například i v elektrikářství jako ochrana před zkraty. Turbo-Spray uvolní minerální nečistoty a rozpustí ty organické.

Brunox Carbon-Care je mazivo pro všechny díly karbonu. Vytěsňuje vodu a konzervuje karbonové díly a také díky speciálnímu aditivu chrání díly karbonové proti opotřebení. Je odolný proti tlaku a je samozřejmostí, že neobsahuje silikon, teflon ani žádné další kyseliny kyseliny.

Číst dále

110

519

7 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat