Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

F.lli Menabo

F.lli Menabo

Tato Italská společnost vznikla již v roce 1972 a její prvotní výrobky se zaměřovaly na palubní desky v automobilovém průmyslu, ale také doplňky do autorádií. S rostoucím zájmem o cestování s nejrůznějším vybavením začala tato firma s výrobou cestovních boxů a různých držáků na auto. Zkušenosti s tvarováním plastů a zpracováním hliníku jí k tomu dávaly ty nejlepší předpoklady. V dnešní době F. lli Menabo sídlí v italském městě Cavriago. Dokáže vyrobit nosiče na cyklistické kolo, lyže, kajak nebo jen na věci, které se do auta prostě nevejdou.

Upevnění kola na auto je umožněno ve dvou variantách. Jedna varianta je nosič na tažné zařízení (PROJECT TILTING, Race 4, Winny), druhá na střechu auta (Juza, Pro Tour, Huggy lock, Asso, Bike pro, Iron).

Na přepravu lyží firma Menabo využívá magnetické držáky (ACONCAGUA, Shuttle, Igloo, Viking). Pro kajak je v portfoliu Menabo jeden držák (Niagara).

Přebytečné věci nejlépe pojmou přepravní boxy Diamond 450 a 500. Samozřejmě v různých barvách a číslice udává objem přepravního boxu.

V nabídce společnosti disponuje celá řada náhradních dílů. Uživatelé se tak nemusí bát o případné rozbití některého nich. Jejich držák se dá vždy opravit, aby svému účelu sloužil dlouhá léta.

Číst dále

99

2 699

7 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat