Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Fizik

„Závod, rychlost, napětí a souboj“. Společnost Fi'zi:k tvrdí, že pro ní je závodění více než jen vášeň. Vyvíjí své výrobky pro dosažení těch nejlepších výkonů. Vše je postaveno na komfortu. Firma chce umožnit jezdcům trénovat a závodit bez nepříjemných pocitů.

Technologie, inovace a kreativita. To jsou hlavní pilíře společnosti Fi'zi:k. Při výrobě cyklistického sedla a tretry, chce Fi´zi:k porozumět lidskému tělu. To jak je spojeno s kolem, je motivací firmy Fi'zi:k, vyvinout ještě lepší výrobky. To vše by se však neobešlo bez potřebných technologií. U treter to je např. technologie Volume Control, která umožňuje dopnutí treter podle představ každého cyklisty. Nebo u technologie Carbon Outsole se jedná o karbonovou podrážku, která přenese každý watt do pedálů kola. U sedla to jsou především technologie Wing Flex. Tzn., že okraje sedla jsou ohebná a sedlo se spíše přizpůsobuje jezdci a ne jezdec sedlu. Braided Rails je speciální upnutí sedla k sedlovce pomocí karbonové kolejnice. K:ium Rails - lyžiny z kovové slitiny zajišťují nejlepší poměr pevnosti k hmotnosti jezce. Integrated Clip - umožňuje pohodlné nacvaknutí několika prvků přímo k sedlu kola.

Všechny tyto pokroky by se však neobešly bez odezvy špičkových cyklistů, a tak Fi'zi:k podporuje týmy jako BMC Racing Team, Lotto nl Jumbo, Sky, AG2R La Mondiale nebo Movistar.

Číst dále

490

8 999

26 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat