Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

FORCE

Historie značky Force je úzce spojena se společností KCK. Vždyť právě KCK Cyklosport - mode s.r.o. vyrábí a produkuje zboží Force. Společnost KCK vznikla v roce 1991 a její název byl odvozen ze třech jmen zakládajících společníků. V nynější době ovládá společnost pan Dalibor Kmenta. Nově vybudované sídlo společnosti se nachází v Otrokovicích. Skladovací prostory jsou vybaveny moderní technikou a technologií. Funguje zde např. systém řízeného skladu, který zrychlí a zefektivní příjem a výdej zboží.

Značka Force podporuje řadu sportovců. Nejen díky nim se dozví o kvalitě svých výrobků, které může posunout ve vývoji zase o krok kupředu. Mezi ty nejznámější sportovce patří český ultramaratonec Ondřej Fojtík, který za svoji kariéru vyhrál nejeden domácí i zahraniční závod. Dále např. italský mtb tým Wilier Force 7C, silniční tým CK Příbram Fany Gastro, triatlonistka Helena Kotopulu nebo amatérský mtb tým 4EVER Cyklo Bulis Racing.

Značka Force má ve svém portfoliu přes 2000 výrobků, které nesou její označení. Samotní distributoři KCK se netají tím, že 80% výroby je z Číny nebo Taiwanu. Pouze elitní řady jsou vyráběny v Evropě. Produkty Force se do podvědomí cyklistické společnosti dostaly jako ekonomické varianty. Podporovaní sportovci však potvrzují kvalitu těchto výrobků.

Nabídka Force obsahuje téměř vše, co je s cyklistikou spojené - od oblečení, komponentů, příslušenství, nářadí, batohů, maziv, přileb a brýlí, treter nebo trenažérů, až po montážní stojany, nosiče na auto aj. Značka dokazuje, že Force se nebojí téměř žádné výroby.

Číst dále

1

22 949

2303 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat