Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

FSA

Společnost FSA vznikla v devadesátých letech minulého století a jejím prvořadým úkolem bylo zásobovat cyklistický trh nejrůznějšími součástkami. Značka FSA má skutečně široký záběr produktů, které umí distribuovat do celého světa. Hlavní pobočky se nacházejí v USA, pro Evropu v Italii. Asijský trh na Taiwanu a hlavní sídlo v Číně. FSA se snaží své produkty neustále inovovat a posunovat tím hranice lidských výkonů. Symbolem firmy FSA jsou zapletená kola Vision.

FSA disponuje samozřejmě celou řadou technologií. Mezi nejvýznamnější patří pro středová složení systém uchycení press - fit30, megaexo, megaevo nebo isis drive. U sedlových trubek superfine adjustmen systém a minimal top clamp. Pro řídítka se nejčastěji používá vrstvení karbonu carbon wrapping technology.

Portfolio FSA obsahuje širokou škálu produktů. Od běžných omotávek pro silniční řídítka, až po karbonové sedlovky, řídítka, představce, kliky nebo kazety. Samostatnou kapitolou jsou zapletená kola Vision, která byla určena k závodnímu používání v triatlonu.

Fsa podporuje celou řadu týmů a sportovců. Bez jejich zpětné vazby by se značce nedařilo držet krok s velkou konkurencí. Mezi takové sportovce a týmy se řadí silniční Ef Drapac, Bahrain Merida, Astana, Lotto Jumbo. V mtb sekci jsou to Bianchi Countervail, Focus, Bulls nebo Trek Selle san Marco.

Nejprodávanější

79

12 900

59 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
14 let na trhu
zboží skladem ihned odesíláme
pro objednávky nad 3 000 Kč doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

Pokud již máš svůj účet, přihlaš se!

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat