Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Isostar

Na konci 60tých let minulého století ve Švýcarsku zjistil doktor Felix Keifer, že pokud přidá do vody malé množství uhlohydrátů a soli, povede to k lepšímu absorbování tekutin lidským organismem. Tento objev měl tehdy hlavní význam pro děti z rozvojových zemí, které umíraly na nedostatek tekutin. Postupem času se tento objev dostal na sportovní scénu, a tak v roce 1977 Isostar vytvořil první iontový nápoj pro sportovce. Svou historií Isostar patří mezi průkopníky sportovní výživy a hlavně isotonických nápojů, jejichž obal se vzhledově mnohokrát měnil.

Na obsahu pracovali vědci ze švýcarských laboratoří, aby dokázali vytvořit tu nejlepší směs pro daný typ aktivity. Isostar se zavazuje k pravidlům čistého sportu a tak nikdy ve své historii neměl ve složení svých výrobků látky s prvky dopingu. Dnes patří Isostar k předním evropským lídrům sportovní výživy. Na českém trhu má stabilní pozici více než čtyřicet let. Produkty Isostar využívá hokejový klub Sparta Praha, lyžařský Bauer ski team nebo cyklistický závod vedoucí po trase královské etapy cyklistické Tour de France, kterého se pravidelně zúčastňuje až 20 tisíc závodníků. Produkty Isostar nalezneme v hypermarketech, drogériích a e-shopech. Dobrá distribuce tak činí tyto produkty snadno dostupné pro širokou veřejnost.

V roce 2003 přešel Isostar pod Francouzkou společnost Nutrition & Santé , která je evropským lídrem v oblasti dietetické a biologické stravy, podstatná část výroby a vývoje Isostar je umístěna stále ve Švýcarsku. Dnes v portfoliu značky nenalezneme pouze nápoje ale i energetické gely, tablety a tyčinky, výživové doplňky, proteiny, čistě přírodní výživu nebo energetické doplňky pro děti. Na to všechno Isostar dokáže nabídnout příslušenství jako jsou cyklistické láhve.

Číst dále

35

610

9 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat