Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Jagwire

Bowdeny, lanka, koncovky - to je jen zlomek věcí, které tato společnost z Asie produkuje do celého světa. Podle vkusu nebo barevné nálady jde zkompletovat každé kolo. Není to však jen designová stránka, která tvoří jméno společnosti. Jde především o kvalitu produktů, o kterou se může Jagwire opřít. Více jak dvacet let na trhu dělá ze společnosti Jagwire jednoho z předních výrobců dílů na kolo.

V portfoliu nalezneme v prvé řadě bowdeny. Těch Jagwire umí několik druhů. Základní rozlišení je řadící nebo brzdové bowdeny,  od toho se odvíjí vedení vnitřku bowdenu. Dále je to barevná různorodost každého modelu. Prim ale této nabídce hraje korálkový bowden, Jagwire ho dokáže nabídnout v pěti různých barevných variantách. Tento bowden má výhodu kratšího tažení, proto v malém oblouku nehrozí zalomení bowdenu. Díky vložkám slick - lube je zaručena vynikající kluznost lanka a navíc Jagwire garantuje o 20% nižší hmotnost, než u běžných bowdenů.

Jagwire dále umí nabídnout hydraulické brzdové hadice a příslušenství k nim. Ve dvanácti barevných variantách si vybere každý. Hadice je tvořena třemi vrstvami. Tou první je Tefzel, který zajišťuje plynulý chod kapaliny. Druhá vrstva kevlar weawe zajišťuje pevnost a třetí je ochranný pvc přetah.

Kotouče Jagwire jsou tvořeny ze třech dílů kvůli odvodu tepla. Klíčovým rysem těchto kotoučů jsou integrovaná chladící žebra. Kotouče se dodávají v průměrech 180 a 160 mm. Lanka Jagwire jsou rozřazena dle kvality. Samozřejmostí je rozlišení lanek na brzdové, řadící a brzdové pro silniční kola. Nejkvalitnější lanko Jagwire se nazývá Elite ultra - Slick polished. Je to leštěné, nelepené lanko s nerezově spirálovými vlákny. Ty poskytují ten nejlepší výkon a nejmenší tření. Tyto lanka poskytují neuvěřitelně přesný a hladký výkon. Dále Jagwire dokáže nabídnout brzdové destičky na MTB kola a špalíky pro kola silniční, ale také nářadí pro správnou manipulaci s výrobky Jagwire a samozřejmostí jsou i koncovky bowdenu, lanek a spousty dalšího vybavení

Číst dále

9

1 490

39 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat