Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Limar

Italský výrobce cyklistických přileb dnes patří mezi pět největších dodavatelů přileb. Začátek této firmy se datuje na rok 1986 a za svou historii se Limar zapsal hned dvěma nejlehčími přilbami a to hned v roce 1994 modelem F104 a pak v roce 2007 modelem Pro 104, který měl váhu pouhých 180 gramů. Další výraznou stopu Limar zanechává v profesionálním pelotonu. Už v roce 1993 vyrábí přilbu v barvách týmu Gatorade, v roce 2016 se stává oficiální podporou týmu Direct Energie a o rok později týmu Astana. V mtb je nejviditelnější podpora na mistrovství světa v maratonu 2017 Albanovi Lakatovi a českému šampionovi Kristianu Hynkovi.

Přilby Limar také sbírají prestižní ocenění na světových výstavách. Už v roce 1997 získává model F104 cenu za design a v roce 2013 přichází Limar s městskou přilbou Velov. Tato přilba získává cenu Product design award. Samotná firma Limar získává v roce 2014 cenu Word of Enterprise. Tato cena je udělována za nejlepší reklamní design.

Dnes Limar disponuje celou řadou přileb nejen pro silniční cyklistiku, ale i pro mtb, gravity disciplíny, bmx, městskou jízdu nebo prostě jako designový prvek na hlavu. Limar samozřejmě nezapomíná ani na ty nejmenší.

Stačí si tedy vybrat tu nejvhodnější pro svoji aktivitu a vyrazit v sedle za zážitky.

Číst dále

229

2 290

8 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat