Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Look

Značka Look se v cyklistice vyjímá jako pilíř a je nefalšovaným lídrem na trhu s pedály a rámy. Tato francouzská firma už v roce 1984 vyvinula první nášlapný pedál. Byl to tak výrazný krok kupředu, že s ním o rok později Bernard Hinault ovládl slavnou Tour de France. Od té doby je značka Look spojena s výraznými úspěchy na poli cyklistiky a už v roce 1986 Look vyvíjí první ručně dělaný karbonový rám. Greg Lemond na něm vyhrává Tour de France ještě v témže roce a hned v roce 1990 vytváří Look karbonový rám z monobloku. Konečně už žádné spojky, vše je v jednom kuse a díky tomu si z olympijských her v roce 1996 vezou jezdci vybaveni rámy a pedály Look 6. medailí. O čtyři roky později přivážejí z olympijských her ještě o jednu medaili navíc a v roce 2004 je představen pedál Keo s karbonovým tělem. Jeho váha 95 gramů dává pedálu nebývalou lehkost. Pedály navíc obdrží cenu za design.

V roce 2006 ovládá Thor Hushovd poslední etapu na Tour de France a celkové bodování na španělské Vueltě. To vše na novém prototypu rámu 595 se systémem e-post. Dále v roce 2008 přivážejí jezdci se značkou Look z mistrovství světa dokonce 15 medailí a pět z olympijských her.

Pedály Keo poznaly změnu v roce 2011, kdy Look vyvíjí Keo Power Release. Tento pedál umožňuje sledování výkonových parametrů jezdce. Výsledkem 30ti letých odborných zkušeností byl v roce 2014 rám 795. Tento model je nejvíce aerodynamické kolo jaké kdy bylo postaveno. Rám kola skýtá jedenáct patentů Look a má tak nejvíce technologií jaké kdy Look na své rámy použil.

Číst dále

169

6 990

33 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat