Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

OKO

Britská firma Oko vznikla roku 1978. Hned od počátku se Oko zaměřuje na těsnící tmely do pneumatik. Svoji premiéru firma zahájila na automobilovém poli, které se časem rozrostlo na čtyřkolky a cyklistiku. Ve společnosti Oko však dbají na udržení vysoké kvality, kterou mají podpořenou certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Zákazník si tak může být jist, že v kterémkoli odvětví dostane výborný produkt.

Za dobu své existence firma Oko spolupracuje s vědeckým institutem TARRC Rubber Consultans. Ten pravidelně testuje tmely s nejrůznějšími druhy pneumatik, aby zjistil vhodnost tmelu bez poškození pneumatiky. Tým Oko pozorně naslouchá svým zákazníkům a postupně inovuje své produkty podle jejich přání.

Potvrzení kvality v cyklistické sekci může být užívání tmelu Magic Milk mtb mistry světa. Značka se už od roku 2010 představuje na výstavě Eurobike. Tmel Magic Milk byl vyhodnocen nezávislým testem jako nejlépe fungující tmel na trhu. Firma Oko ve své výrobě zajišťuje všechny součástky potřebné k instalaci tmelu. Tmely Oko se vyznačují absencí čpavku a jiných chemických příměsí. Tmely jsou na vodní bázi, takže i po dlouhé době v plášti netuhnou nebo nehrudkují. Tmely Oko jsou vhodné k životnímu prostředí.

Číst dále

139

399

7 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat