Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Pirelli

Italský výrobce pneumatik Pirelli je znám především ve světě automobilismu. Pirelli založil roku 1872 Giovanni Battista Pirelli, ale první výrobky pod označením Pirelli byly izolované podmořské kabely. Až od roku 1850 Pirelli masivně vyrábí pneumatiky pro jízdní kola. Počátkem dvacátého století Pirelli zahajuje výrobu pneumatik pro vše, co mělo kola. Značka Pirelli od té doby jenom vzkvétala a napomohlo k tomu právě několik milníků v historii společnosti: 1922 Pirelli vstupuje na italskou akciovou burzu, 1951 spolupráce s Formulí 1, 1974 jako první na světě vynalézá nízko profilovou pneumatiku, 2011 návrat k Formuli 1. Mottem společnosti je „Stanovujeme celosvětové trendy díky neustálým výzvám v oblasti technologických možností, stylu a setrvalosti". V automobilovém průmyslu patří značka Pirelli mezi špičku, ale ve světě cyklistiky však se svými výrobky stále hledá cestu k zákazníkovi.

Technologie Pirelli, která se používají ve světě cyklistiky: Smartnet Silica - mikroskopické částice ve tvaru tyčinky oxidu křemičitého rozprostřeného v pneumatice. Umožňuje vyšší odolnost proti průrazu a větší afinitu k vodě.

Functional Groove design - funkční vzorek pneumatiky obsahující především drážku pro odvod vody. Pneumatika vykazuje rovnoměrné opotřebení a celou svou životnost hladkou jízdu.

Ideal Contour Shaping- různý poloměr boků a vzorku pneumatiky. Umožňuje především bezpečnou ovladatelnost kola při vysokých rychlostech.

Číst dále

139

2 090

76 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat