99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
Plášť Schwalbe G-one RX Eco, Tl-easy - černá
Průměr/šíře
Doporučená cena výrobcem: 1 249 Kč -20%
Ihned k odeslání od 69 Kč, u vás doma již zítra 17.7..
Plášť Schwalbe G-one RX Eco, Tl-easy - černá
skladem > 5 ks
Plášť Schwalbe G-one RX Eco, Tl-easy - černá
Sportovní gravelový plášť zaměřený na maximální záběr v terénu, ideální pro závodní použití v náročných podmínkách včetně bláta a rozbitého povrchu.
Nejdůležitější parametry:
- Určení: gravel, off-road, závodní použití
- Konstrukce: RaceGuard
- Směs: ADDIX Eco
- Tubeless ready: ano (TLR)
- Maximální tlak: 4 bar (55 PSI)
- Hmotnost: od 520 g
- Nosnost: 100 kg
G-One RX je navržen jako čistě sportovní gravelový plášť s důrazem na jistotu v technickém terénu. Párované boční bloky zajišťují vysokou trakci v zatáčkách a stabilitu na kamenech i v rozbitém podkladu. Otevřený vzorek zároveň podporuje velmi dobrou samočisticí schopnost v blátě, takže plášť neztrácí záběr ani při zhoršených podmínkách.
Kostra Race nabízí vyvážený poměr mezi rychlostí a ochranou proti defektu, přičemž vložka RaceGuard chrání plášť pod běhounem při zachování nízké hmotnosti. Směs ADDIX Eco kombinuje dobrý výkon s dlouhou životností a je vyráběna s důrazem na snížení ekologické zátěže, včetně použití fairtradového přírodního kaučuku a recyklovaného carbon blacku.
Všechny parametry:
- Průměr kola: 28"
- Konstrukce: RaceGuard
- Směs: ADDIX Eco
- Patka: kevlarová (skládací)
- Tubeless ready: ano (TLR)
- Doporučení pro elektrokola: E-25
- TPI/EPI: 67
- Hmotnost: 520 g
- Maximální zatížení: 100 kg
- Vzor: HS637
- Barva: černá
- Hookless kompatibilita: ano
- ETRTO 40-622
- Francouzská velikost: 700x40C
- Rozměr v palcích: 28x1.50
- Tlak: max. 4, bar (55 psi)
- Hmotnost 520 g
- ETRTO 50-622
- Francouzská velikost: 700x50C
- Rozměr v palcích: 28x2,0
- Tlak: max. 3,5 bar (50 psi)
- Hmotnost 615 g
Schwalbe
Cyklistické pláště značky Schwalbe najdete ve Spojených státech, Jižní Africe, v Japonsku a Austrálii. V Evropě jsme jedničkou na trhu. Tento úspěch má dva důvody:
- Jsme "fanatici do pneumatik" - vysoce specializovaní na jízdní kola a invalidní vozíky po několik let.
- Naše pneumatiky nejsou všude, ale výhradně u autorizovaných prodejců. Protože nám záleží na kvalifikovaném poradenství a dobrém servisu.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
| Provedení pláště | Tubeless Ready - s tmelem bezdušový, E-bike 25km/h |
| Model pláště | Schwalbe G-One RX |
| Výrobce: | Schwalbe |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .