Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

R&B Mědílek

Firma R&B Mědílek s.r.o. je malá česká firma pocházející ze Žacléře na Trutnovsku. Společnost založil roku 1990 podnikatel Rastislav Mědílek. Světové renomé získala v devadesátých letech minulého století díky výrobě cyklopásek - omotávek na řidítka silničních a cyklokrosových kol a také díky své účasti v organizaci Závodu míru.

Nyní firma patří k předním evropským producentům plastových nápojových lahví s potiskem na zakázku a je výrobcem unikátního českého výrobku  - Zdravé lahve. Název - Zdravá lahev je registrovanou ochrannou známkou. Až celkem 75% produkce nápojových lahví R&B směřuje na export. Zejména pak do zemí EU. K nejzajímavějším referenčním zákazníkům patří například Škoda Auto, BIG SHOCK, Green Swan (doplňky stravy GS) nebo TV Nova. V České republice lahve R&B používá většina týmů hokejové extraligy. Firma dlouhodobě podporuje paralympijského vítěze a mistra světa v cyklistice Jiřího Ježka.

Společnost by se v budoucnu chtěla vypracovat na silnou firmu celoevropského významu, která je zaměřená na zdraví, kvalitu, inovaci, péči o zákazníka. Tomu poskytuje vždy něco navíc než konkurence. Neustálý důraz na hledání a vývoj nových inovačních možností a směrů, které by mohly vzbuzovat až zákaznickou touhu po získání těchto výrobků se silnou značkou.

Současný jednatel a majitel firmy k tomu dodává že "Firma musí žít, dýchat a rozvíjet se. Bez vize, spolehlivých zaměstnanců a chuti něco změnit bychom dnes už asi neexistovali."

Číst dále

19

210

10 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat