Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Selle Italia

Další italská kultovní značka, která se už od nepaměti stará o pohodlí jezdců v podobě sedel. Značka Selle Italia je velice stará a začátek společnosti se datuje na rok 1897. Tehdy byly zlaté doby cyklistiky, tedy ne té závodní. V Itálii bylo tou dobou málo lidí, kteří si mohli dovolit auto, a tak se většina obyvatelstva přepravovala na kole. Toho Selle Italia uměla využít a ve velké míře bicykly vybavovala právě jejími sedli. Jak šel čas, Itálie ekonomicky rostla, lidé bohatli, a tak často měnili přepravu z kola za auta. To však Selle Italia nemuselo vadit.

Italové jsou známí svou láskou k cyklistice a výbornou kvalitou cyklistických závodníků. Ty se značka rozhodla podporovat a závodníci na sedlech Selle Italia začali vyhrávat mistrovství světa, všechny Grand Tour a významné klasikářské monumenty. Mezi takové jezdce, kteří získali slávu pro italskou značku patří například Alberto Contador, Philippe Gilbert, Fabian Cancellara, Tom Boonen, Alejandro Valverde, Michele Scarponi, Cadel Evans, Paolo Bettini, Jan Ullrich, Marco Pantani, Miguel Indurain, Greg Lemond, Eddy Merckx a spousty dalších slavných jmen. Tyto jména jsou jen důkazem, že značka Selle Italia svými výrobky podporovala skvělé závodníky napříč celou historií závodní cyklistiky. Závodníci na oplátku značce poskytovali zpětnou vazbu. Každý závodník má své specifické potřeby, a tak se Selle Italia musela ve vývoji nových sedel hodně snažit, aby dokázala uspokojit všechny závodníky. Dnes však doba pokročila a značka pro zjištění specifických požadavků používá vědeckou technologii, kterou nazývají Id Match.

Id Match je konečným výsledkem vědecké výzkumné práce prováděné firmou Ergoview Laboratories. Ta pomáhá zákazníkům podle jejich parametrů přesně určit nejvhodnější sedlo a nejlepší polohu na něm. Dnes je portfolio značky bohaté na nabídku sedel. Co zákazník, to jiná potřeba a s rozlišením na pánské a dámské to teprve vše začíná…. Všichni zákazníci však mohou být přesvědčeni o prvotřídní kvalitě Selle Italia. Ta byla po mnoho let přezkušováni těmi nejlepšími cyklisty, kteří jezdili a jezdí po této zemi.

Číst dále

890

5 999

34 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat