Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Sigma Sport

Německá firma elektronických hraček na kolo vznikla již v roce 1982. Sigma sport je značkou německého elektro – průmyslu. Německý vizionář Klaus - Peter Schendel přichází s prvním modelem computeru, který dostává název Cyclecoach. V dobách kdy byly počítače o velikosti haly ve fabrice, v roce 1986 postoupila firma s vývojem. Mohla tak světu představit model Velostar. Ten byl významný tím, že dokázal zobrazovat hodnoty, jako jsou srdeční tep nebo kadence.

Od roku 1997 Sigma sport rozšiřovala své portfolio a přidávala osvětlení na kola. Jejich nabídka budila v Německu okamžitý zájem. Mezi computery však vývoj nikdy nespí, a tak Sigma sport mezi lety 2005 - 2006 přichází s bezdrátovými přenosy, známé pod zkratkou DTS.

To plynule navazuje na vydání nových sérií computerů Rox a to v roce 2008. V roce 2014 Sigma sport vydává první fitness hodinky, které jsou kompatibilní s iPhonem. Nejnovější počin Sigma sport se nazývá Rox 12.0 sport. Tento typ cyklistického computeru nabízí uživatelům možnost trasování svých vlastních cest. Nastavení tréninkových jednotek, wifi a samozřejmě spoustu dalších cyklistických funkcí. S tímto modelem se Sigma sport snaží konkurovat ostatním výrobcům.

Celý vývoj by se však neobešel bez dostatečné zpětné vazby a tak Sigma sport podporuje řadu významných sportovních celků a sportovců. Mezi takové můžeme zařadit tým Sunweb,  Lotto Kern-Haus, Bulls,  Maloja - Rocky Mountain, Ghost, CX Team Drinkuth-ABUS-Focus, Focus MTB Racing Team, Team Roompot – Nederlandse Loterij nebo Israel Cycling Academy.

Sigma sport testuje všechny své produkty v interních laboratořích, aby odolaly těm nejnáročnějším podmínkám a firma u nich mohla zajistit dostatečnou kvalitu. Všechny výrobky Sigma sport splňují přísné německé provozní normy a žádný produkt není dodán, dokud neprojde přísnou inspekcí.

Číst dále

22

11 990

92 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
pro objednávky nad 2 000 Kč
doprava zdarma
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat