Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

SR Suntour

Společnost SR Suntour byla založena v japonském Tokiu již v roce 1987 a to pod názvem Sakae Ringyo Company. Dnes je v podvědomí zákazníků především jako výrobce odpružení. Značka SR Suntour totiž stále věří, že odpružení hraje významnou roli ve vývoji horkého kola.

Filosofií značky se stalo tvrzení, že všichni cyklisté bez ohledu na své finanční možnosti měli možnost čerpat technické inovace značky SR Suntour. Jinými slovy, všichni mají nárok na radost strávenou za řídítky svých kol. Ve společnosti SR Suntour tomu říkají REFINED SIMPLICITY. Výrobky proukazují na vysoký výkon, snadný servis za rozumné peníze, aneb za málo peněz, hodně muziky.

Ve své produkci značka SR Suntour používá řadu technologií. Jednou z nich je PCS u odpružených vidlic. Qloc je technologie použitá na pevné osy. Korunky vidlic umí SRSuntour udělat karbonové s dutým profilem a tím ušetřit váhu oproti kovové vidlici. Tuto technologii SR Suntour nazývá Hollow Crown.

Dnes je odpružení plně srovnatelné s konkurencí. Vidlice a tlumiče SR Suntour se pravidelně objevují na světových pohárech a značka též sponzoruje spoustu významných sportovních týmů a sportovce samotné.

Číst dále

19

21 900

307 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat