99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
Zéfal adapter CO2 stříbrný
Kód: 4005
EAN: 3420584005012
Zéfal adapter CO2 stříbrný
Adaptér EZ je určený k nafukování pneumatik (bezdušových nebo dušových) bez pumpování.Je vhodný pro cyklisty, kteří chtějí dofouknout pneumatiky během několika sekund. Toto vybavení oceníte zejména při závodech, kde je čas drahý. Pokud ho chcete vozit na kole, speciálně jsme pro tuto potřebu vyvinuli držák CO2. Pro výběr správné velikosti kartuše pro vaše pneumatiky a pro zjištění tlaku, kterého můžete dosáhnout, se prosím podívejte na tabulku použití. Kartuše CO2, vyrobená ze 100% oceli, je recyklovatelná. Je třeba ji vyhodit do odpadkového koše odpovídajícího recyklovatelnému odpadu.
- Univerzální lehký adaptér. Kompatibilita s bombičkami CO2 12g,16g a 25g se závitem.
- Pro galuskový a autoventilek.
- pouze 37mm
- hmotnost 10 g
Zéfal
Produkty značky Zéfal firma vyvíjí a testuje spolu s vášnivými jezdci. Jejich produkty jsou navrženy a vyráběny převážně v továrně v Jargeau, poblíž města Orléans.
Díky těsnému spojení výroby a výzkumu je design produktů propracován od návrhu po finální výrobek.
Zéfal se stal francouzským kulturním a průmyslovým dědictvím, které nese stejnou filozofii dokonalosti po několik generací. Již 130 let provádí tisíce návrhů, vyrábí prototypy a testují kvalitu, aby zákazníkům nabídli to nejlepší.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Parametry
Výrobce | Zéfal |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .