99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
29" Vidlice SR Suntour DUROLUX38 EVO Boost Air EQ RC+-PCS 29" 180 mm (15AH2), černá mat
Doporučená cena výrobcem: 13 359 Kč -25%
Kód: 401381
29" Vidlice SR Suntour DUROLUX38 EVO Boost Air EQ RC+-PCS 29" 180 mm (15AH2), černá mat
skladem u dodavatele
29" Vidlice SR Suntour DUROLUX38 EVO Boost Air EQ RC+-PCS 29" 180 mm (15AH2), černá mat
Robustní enduro vidlice pro 29" kola se zdvihem 180 mm a vnitřními nohami 38 mm. Navržená pro náročné traily i e-biky, s přesným vedením a širokými možnostmi nastavení tlumení.
Nejdůležitější parametry:
- Zdvih: 180 mm
- Velikost kol: 29"
- Průměr vnitřních nohou: 38 mm
- Osa: 15 × 110 mm (15AH2), Boost
- Pružení: vzduch EQ
- Tlumení: olejová patrona RC+-PCS
- Nastavení: komprese (low speed), odskok (low & high speed)
- Uchycení brzdy: Postmount 180 mm (max. kotouč 203 mm)
V praxi nabídne kombinace 38mm noh a Boost osy vysokou torzní tuhost v prudkých sjezdech i při ostrém brzdění, což oceníte zvlášť na těžkých enduro tratích a u e-biků. Vzduchové pružení EQ umožní rychlé nastavení na hmotnost jezdce a styl jízdy, zatímco patrona RC+-PCS poskytuje jemnou podporu v horní části zdvihu a stabilitu uprostřed kroku. Oddělené ladění nízkorychlostní komprese a odskoku (LS/HS) pomáhá doladit chování vidlice pro technické pasáže, dropy i brzdné vlny. Tapered sloupek AHEAD zajišťuje kompatibilitu s moderními rámy, přímá montáž 180mm kotouče zjednodušuje volbu a nastavení brzd.
- Výrobce: SR Suntour
- Model: DUROLUX38 EVO
- Modelový rok: 2025
- Použití: enduro, e-bike
- Zdvih: 180 mm
- Velikost kol: 29"
- Boost osa: ano
- Průměr osy: 15 × 110 mm
- Osa (typ): 15AH2-110
- Průměr vnitřních nohou: 38 mm
- Uchycení brzdy: Postmount, přímá montáž 180 mm
- Maximální průměr kotouče: 203 mm
- Pružení: tlak vzduchu EQ
- Tlumení: olejová patrona RC+-PCS
- Nastavení komprese: ano (low speed)
- Nastavení odskoku: ano (low & high speed)
- Uzamykání vidlice: ne
- Vnější nohy: magnesium (MG)
- Typ sloupku: AHEAD tapered
- Délka sloupku: 272 mm
- Barva: černá mat
SR Suntour
Společnost SR Suntour byla založena v japonském Tokiu již v roce 1987 a to pod názvem Sakae Ringyo Company. Dnes je v podvědomí zákazníků především jako výrobce odpružení. Značka SR Suntour totiž stále věří, že odpružení hraje významnou roli ve vývoji horkého kola.
Filosofií značky se stalo tvrzení, že všichni cyklisté bez ohledu na své finanční možnosti měli možnost čerpat technické inovace značky SR Suntour. Jinými slovy, všichni mají nárok na radost strávenou za řídítky svých kol. Ve společnosti SR Suntour tomu říkají REFINED SIMPLICITY. Výrobky poukazují na vysoký výkon, snadný servis za rozumné peníze aneb za málo peněz, hodně muziky.
Ve své produkci značka SR Suntour používá řadu technologií. Jednou z nich je PCS u odpružených vidlic. Qloc je technologie použitá na pevné osy. Korunky vidlic umí SRSuntour udělat karbonové s dutým profilem a tím ušetřit váhu oproti kovové vidlici. Tuto technologii SR Suntour nazývá Hollow Crown.
Dnes je odpružení plně srovnatelné s konkurencí. Vidlice a tlumiče SR Suntour se pravidelně objevují na světových pohárech a značka též sponzoruje spoustu významných sportovních týmů a sportovce samotné.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
| Brzdy | kotoučové |
| Osa | 15 x 110 mm (boost) |
| Sloupek vidlice | tapered 1,5 - 1 1/8 |
| Výrobce: | SR Suntour |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .