Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Continental

Continental

Čistě německý výrobce cyklistických pneumatik pyšnící se historií sahající až do roku 1871. Výrobní a technologické centrum se nachází v Kornbachu.

Za svými technologiemi stojí mnoho let práce a výzkumů. Díky tomu však Continental může držet krok s ostatní konkurencí. V roce 2004 Continental vyvíjí technologii BlackChili Compound. Podle značky Continental kvalitu pneumatiky určují především tři faktory: adheze, valivý odpor a životnost. Při zvýšení jednoho faktoru jsou poníženy ty ostatní. Díky technologii BlackChili Compound a přidané aktivní křemičité gumě, jsou všechny faktory v kompromisu, a tak je docíleno nejvýhodnějších vlastností pneumatiky. Technologie The ProTection zajišťuje čtyřvrstvou ochranu pneumatiky proti nechtěnému defektu. Technologie Vectran má stejnou funkci ochrany před proražením, ovšem s využitím pouze v silničních pneumatikách. Vectran to je high-tech vlákno krystalického polymeru podobné pavučině. Je odolné proti roztržení při zachování co nejnižší váhy. Pure Grip compound zajišťuje vynikající přilnavost. Technologie The RaceSport společně s technologií Blackchili vytváří nejlepší směs pro závodní pláště, které neuklouznou ani na mokrých kořenech.

Všechny tyto technologie zajišťují nekompromisní výkon pneumatik Continetal. Nebylo by však pokroku bez testování špičkovými sportovci, ale i běžnými uživateli, kteří společnosti Continental poskytují zpětnou vazbu. A tak pracovníci Continental nespí na růžích a neustále pro Vás vymýšlí ještě lepší pneumatiky. Continetal, vaše nejlepší spojení se zemí.

Číst dále

129

1 999

16 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat