Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Lazer Helmets

Značka Lazer je historicky spjata s Belgií. Od jejího vzniku uplynulo již mnoho let. Belgie je známa především svými těžkými kostkovými klasikami. Jednu z nejvýznamnějších vyhrál roku 1919 Henri Van Lernberghe po celodenním sólo úniku a právě tento rok vzniká společnost Lazer.

Zakladatelé chtěli udělat produkt pro zvýšení bezpečnosti všech cyklistů. Jízda po hrbolatých zemědělských cestách nebo na mokrých kostkách nezřídka vybízeli k pádu. Ty však měly často fatální následky. Lazer tedy začíná svoji produkci přileb. Vždyť co je důležitějšího než ochrana hlavy - přilba na každého cyklistu. Začátky byly však ošemetné, protože mnoho cyklistů mělo k přilbám výhrady a radši dlouhá léta jezdili bez nich. Však prvotní kožené přilby plnily stupeň ochrany jen minimální.

Povinností nosit přilbu je až relativně nedávná historie, kdy nařízení přišlo od světové cyklistické federace a to především vlivem souběhu tragických událostí. Od té doby šel vývoj přileb raketovým tempem kupředu a i díky tomu dnešní přilby dokonale obepínají hlavu. Jejich větrací systém dokáže bezpečně odvést vlhkost a cyklista tak přilbu skoro nepociťuje.

V portfoliu Lazer si dnes vybere opravdu každý. Svou produkci má firma rozdělenou do několika kategorií. Klasické silniční nebo mtb přilby, speciálnější jsou přilby časovkářské, sjezdové a pro e-biky. Samozřejmě Lazer nezapomíná ani na ty nejmenší. Pro vyvinutí stále lepší přilby využívá Lazer zpětné vazby elitních sportovců a tak svými přilbami vybavuje celé týmy, jako jsou Jumbo Visma, Sunweb, Corendon Circus, Madison Genesis, FDJ. Díky těmto poznatkům a stoleté tradici plnou zkušeností společnost Lazer neustále kráčí kupředu, vstříc novým začátkům, větší bezpečnosti, spokojenosti zákazníků.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat