Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Lazer Helmets

Značka Lazer je historicky spjata s Belgií. Od jejího vzniku uplynulo již mnoho let. Belgie je známa především svými těžkými kostkovými klasikami. Jednu z nejvýznamnějších vyhrál roku 1919 Henri Van Lernberghe po celodenním sólo úniku a právě tento rok vzniká společnost Lazer.

Zakladatelé chtěli udělat produkt pro zvýšení bezpečnosti všech cyklistů. Jízda po hrbolatých zemědělských cestách nebo na mokrých kostkách nezřídka vybízeli k pádu. Ty však měly často fatální následky. Lazer tedy začíná svoji produkci přileb. Vždyť co je důležitějšího než ochrana hlavy - přilba na každého cyklistu. Začátky byly však ošemetné, protože mnoho cyklistů mělo k přilbám výhrady a radši dlouhá léta jezdili bez nich. Však prvotní kožené přilby plnily stupeň ochrany jen minimální.

Povinností nosit přilbu je až relativně nedávná historie, kdy nařízení přišlo od světové cyklistické federace a to především vlivem souběhu tragických událostí. Od té doby šel vývoj přileb raketovým tempem kupředu a i díky tomu dnešní přilby dokonale obepínají hlavu. Jejich větrací systém dokáže bezpečně odvést vlhkost a cyklista tak přilbu skoro nepociťuje.

V portfoliu Lazer si dnes vybere opravdu každý. Svou produkci má firma rozdělenou do několika kategorií. Klasické silniční nebo mtb přilby, speciálnější jsou přilby časovkářské, sjezdové a pro e-biky. Samozřejmě Lazer nezapomíná ani na ty nejmenší. Pro vyvinutí stále lepší přilby využívá Lazer zpětné vazby elitních sportovců a tak svými přilbami vybavuje celé týmy, jako jsou Jumbo Visma, Sunweb, Corendon Circus, Madison Genesis, FDJ. Díky těmto poznatkům a stoleté tradici plnou zkušeností společnost Lazer neustále kráčí kupředu, vstříc novým začátkům, větší bezpečnosti, spokojenosti zákazníků.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat