Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Mach1

Francouzská společnost Mach 1 má velice hodně zkušeností s výrobou ráfků a drátů určené pro cyklistiku. Název Mach 1 je však celkem nový a společnost se tak jmenuje od roku 1992. Historie společnosti sahá až do roku 1937, kdy firma vznikla pod obchodním názvem Rayons Bernard. Sídlo Mach 1 se nachází ve francouzském Saint Etienne a je to pro společnost strategické místo, především kvůli zásobování po celé Evropě. Výrobní závody se rozkládají na 9500 metrech čtverečných a jsou rozděleny na výrobní a skladovací část.

Mach 1 se snaží své výrobky co nejrychleji expedovat k zákazníkům. K tomu přispívají rozlehlé skladovací haly, které umožňují být firmě Mach 1 flexibilní při veškerých přáních zákazníků. Výroba Mach 1 prošla za dobu své existence dlouhým vývojem a lidé z firmy Mach 1 se snaží své výrobky neustále inovovat a díky tomu přinášet svým zákazníkům stále něco nového. To by se však neobešlo bez zpětné vazby od zákazníků. Je samozřejmostí, že každý výrobek prochází náročným testováním. Pro své produkty používá Mach 1 v současnosti řadu technologií:

Mach 1 Light technology

Easy Tubeless ready

Sandblast finish

Mach 1 Wide Angle system

Spokes finish.

Portfolio Mach 1 se člení na tři jednoduché kategorie: 1. ráfky, 2. dráty, 3. niple. Ráfky se dále člení na jednotlivé podkategorie, kde si každý zákazník vybere dle své potřeby. Pro firmu Mach 1 není problém, udělat zakázkovou výrobu dle grafického návrhu zákazníka.

Číst dále

382

619

14 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat