Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

NiteRider

Kalifornská značka proslavená výrobou osvětlení. Historie NiteRider se píše více jak 25let. Její zakladatel Tom Carroll byl vášnivým surfařem, avšak nejlepší podmínky začaly být až v noci, kdy Tom dostával na moři dostatek volného prostoru. Jízda v noci nebyla ideální, a tak Tom Carroll vytváří první svítilnu, která bude plně splňovat jeho požadavky.

Dnes se společnost NiteRider snaží posunout hranice v osvětlovací technice. Produkty NiteRider nejsou jen pro surf, ale pro celou řadu extrémních aktivit. Vedení společnosti je patřičně hrdé na své sídlo v USA. Přední produkty se navrhují, sestavují a testují v San Diegu. V centru společnosti dnes pracuje více jak třicet pracovníků, polovina má více jak desetiletou praxi a NiteRider je považuje za součást své rodiny.

Portfolio má značka NiteRider rozdělenu na tři hlavní odvětví. Je to cyklistika, motorky enduro a outdoor aktivity. Se svými výkonnými led diodami, uspokojí potřebu všech skupin. Na integrovaných bateriích NiteRider spolupracuje s firmou Tesla. Upnutí světel je velice variabilní. Společnost NiteRider vyvinula celou řadu držáků na přilbu, dále není problém v uchycení na řídítka a v případě zadních světel na sedlovku. S osvětlením NiteRider na své jízdy vyrazili takoví jezdci jako Brett Tippie, Tinker Juarez, Josh Tostado, Jill Martindale nebo třeba Christine Johny Ringo.

Číst dále
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
18 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 0 Kč doprava zdarma
(nad 0 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat