Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

NiteRider

Kalifornská značka proslavená výrobou osvětlení. Historie NiteRider se píše více jak 25let. Její zakladatel Tom Carroll byl vášnivým surfařem, avšak nejlepší podmínky začaly být až v noci, kdy Tom dostával na moři dostatek volného prostoru. Jízda v noci nebyla ideální, a tak Tom Carroll vytváří první svítilnu, která bude plně splňovat jeho požadavky.

Dnes se společnost NiteRider snaží posunout hranice v osvětlovací technice. Produkty NiteRider nejsou jen pro surf, ale pro celou řadu extrémních aktivit. Vedení společnosti je patřičně hrdé na své sídlo v USA. Přední produkty se navrhují, sestavují a testují v San Diegu. V centru společnosti dnes pracuje více jak třicet pracovníků, polovina má více jak desetiletou praxi a NiteRider je považuje za součást své rodiny.

Portfolio má značka NiteRider rozdělenu na tři hlavní odvětví. Je to cyklistika, motorky enduro a outdoor aktivity. Se svými výkonnými led diodami, uspokojí potřebu všech skupin. Na integrovaných bateriích NiteRider spolupracuje s firmou Tesla. Upnutí světel je velice variabilní. Společnost NiteRider vyvinula celou řadu držáků na přilbu, dále není problém v uchycení na řídítka a v případě zadních světel na sedlovku. S osvětlením NiteRider na své jízdy vyrazili takoví jezdci jako Brett Tippie, Tinker Juarez, Josh Tostado, Jill Martindale nebo třeba Christine Johny Ringo.

Číst dále
1 produkt

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
16 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 3 000 Kč pro přihlášené)
Zavřít

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat