99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
Nutrend DENUTS CREAM proteinová svačinka, 250 g, brownie
Doporučená cena výrobcem: 229 Kč -17%
Ihned k odeslání od 99 Kč, u vás doma již 20.5.
Kód: N49B
EAN: 8594073171245
Nutrend DENUTS CREAM proteinová svačinka, 250 g, brownie
skladem > 5 ks
Nutrend DENUTS CREAM proteinová svačinka, 250 g, brownie
Jádra lískových a kešu ořechů obklopená opravdovou mléčnou čokoládou. Lehce nahořklá chuť kakaa a oříšková vůně vás nepřestane překvapovat při každém dalším soustu. A jde to i bez palmového oleje, konzervantů a umělých barviv.
Jemný ořechový krém, který se vám doslova rozplyne na jazyku. Vyniká svou skvělou chutí a krémovou konzistencí, díky které ho můžete použít pro jakýkoliv dezert, namazat na pečivo, přidat do kaše nebo ujídat přímo ze skleničky. 6 lahodných příchutí přináší skutečně gurmánský zážitek!
- jádra lískových a kešu ořechů, lehce nahořklá chuť kakaa a oříšková vůně
- prémiová kvalita ořechů
- jemná konzistence
- kešu a lískové ořechy
- mléčná čokoláda
- zdroj vlákniny
- vegetarian
- bez palmového oleje
- bez konzervantů
- bez umělých barviv
- bez lepku
- produkt je extra balen do kartonové krabičky
- hmotnost balení je 250 g - plněno do sklenice s víčkem
- příchuť brownie
Složení
Příchuť brownie - jemný ořechový krém s mléčnou čokoládou a kakaem: lískové ořechy 30 %, kešu ořechy 25 %, mléčná čokoláda 15 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko, vanilkový extrakt), sušené mléko, kakao 10 %, kokosový cukr, GHÍ (máselný tuk). Může obsahovat stopy i jiných druhů ořechů, arašídů a sóji.
Nutriční hodnoty
Příchuť: Brownie | 100 g |
Energetická hodnota | 2411 kJ/581 kcal |
Tuky | 43,5 g |
z toho nasycené mastné kyseliny | 13,1 g |
Sacharidy | 27,8 g |
z toho cukry | 16,1 g |
Vláknina | 8,4 g |
Bílkoviny | 15,4 g |
Sůl | 0,14 g |
Nutrend
Společnost Nutrend je lídr na českém trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Nutrend vlastní nejmodernější technologie a to vše podporuje velikostí svých výrobních hal. Na trhu se svou šířkou portfolia nemá konkurenci. Portfolio firmy Nutrend je rozděleno do třech hlavních kategorií: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. Historie Nutrend sahá až do roku 1993, kdy byla celá společnost založena. Dnes tato firma zaměstnává téměř 250 zaměstnanců. Své produkty firma Nutrend exportuje do více jak 60ti zemí světa. Šířka nabídky Nutrend je ojedinělá a nabízí nejen tekuté a sypké produkty, ale i gely, kapsle, energetické, proteinové, raw a další tyčinky.
Kvalitu těchto produktů zaručuje certifikát FSSC 22000 a ISO 22000:2005, které Nutrend získal. Výzkum a vývoj každého produktu Nutrend probíhá ve spolupráci s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Firma Nutrend také aktivně spolupracuje s antidopingovým výborem České republiky.
V cyklistickém odvětví Nutrend nejvíce zaujala svými gely Carbosnack. Ty jsou pro své jednoduché cukry nejrychlejší variantou doplnění ubývající energie. Dále pak gelem Endurosnack, hypotonickým nápojem Unisport, tyčinkou Bike Bar a protikřečovými přípravky Magneslife. Je to však jen torzo pestré nabídky Nutrend, která si své výsadní postavení na trhu s výživovými doplňky vydobyla podporou známých sportovců. Mezi ně patří například Jaroslav Kulhavý, Jaromír Jágr, Martina Sáblíková, Petr Vabroušek, Michal Prokop, Jakub Holuša a spoustu dalších.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
Parametry
Výrobce | Nutrend |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .