Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Nutrend

Společnost Nutrend je lídr na českém trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl. Nutrend vlastní nejmodernější technologie a to vše podporuje velkostí svých výrobních hal. Na trhu se svou šířkou portfolia nemá konkurenci. Portfolio firmy Nutrend je rozděleno do třech hlavních kategorií: Bodybuilding, Endurance a Active lifestyle. Historie Nutrend sahá až do roku 1993, kdy byla celá společnost založena. Dnes tato firma zaměstnává téměř 250 zaměstnanců. Své produkty firma Nutrend exportuje do více jak 60ti zemí světa. Šířka nabídky Nutrend je ojedinělá a nabízí nejen tekuté a sypké produkty, ale i gely, kapsle, energetické, proteinové, raw a další tyčinky.

Kvalitu těchto produktů zaručuje certifikát FSSC 22000 a ISO 22000:2005, které Nutrend získal. Výzkum a vývoj každého produktu Nutrend probíhá ve spolupráci s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Firma Nutrend také aktivně spolupracuje s antidopingovým výborem České republiky.

V cyklistickém odvětví Nutrend nejvíce zaujala svými gely Carbosnack. Ty jsou pro své jednoduché cukry nejrychlejší variantou doplnění ubývající energie. Dále pak gelem Endurosnack, hypotonickým nápojem Unisport, tyčinkou Bike Bar a protikřečovými přípravka Magneslife. Je to však jen torzo pestré nabídky Nutrend, která si své výsadní postavení na trhu s výživovými doplňky vydobyla podporou známých sportovců. Mezi ně patří například Jaroslav Kulhavý, Jaromír Jágr, Martina Sáblíková, Petr Vabroušek, Michal Prokop, Jakub Holuša a spoustu dalších.

Číst dále

12

549

52 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat