Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Peruzzo

Společnost Peruzzo srl je čistě italskou firmou na výrobu nosičů kol na auto. Použít se mohou také v dílnách nebo se používají na umístění v bytě. Tak tomu nebylo však vždy. Firma Peruzzo srl vznikla roku 1972 a zakladatelem byl Angelo Peruzzo. Společnost Peruzzo srl poskytovala celou řadu součástek na kola. Vše se však změnilo s příchodem horského kola na trh v roce 1989, kdy pociťoval největší rozmach, firma Peruzzo srl naopak úpadek. V těžkých chvílích se však rodí dobré nápady, a tak firma začala produkovat nosiče. Dnes již společnost stojí na několika pevných hodnotách. Ty jsou následující:

Rodina - to je klíčový bod podnikání. Celou firmu založil otec Angelo. Ten také angažoval svoji manželku Brunu a dnes jsou ve vedení společnosti dcery Paola a Martina společně se svými manžely, navíc mnoho pracovníků je ve firmě více jak 25 let a ti jsou samozřejmě brány jako součást rodiny.

Důvěra - mnoho klientů společnosti Peruzzo srl s firmou spolupracuje více jak 30 let. Tento dlouholetý vztah je především důsledkem vzájemného respektu a podpory.

Území - firma Peruzzo srl je především velice hrdá na to, že společnost podniká na území Itálie. Mohou tak přispět k obohacení hospodářské struktury v oblasti severovýchodní Itálie. Ta je významná právě mnohými rodinnými podniky, které společnou silou vytváří zdravé ekonomické sítě. Ty takovým firmám pomáhají zvýšit konkurenceschopnost na trhu.

Inovace - pro firmu Peruzzo srl je inovace neustálým cílem. Investice do nových produktů a optimalizace stávajících je tak nezbytností.

A jaké je tajemství firmy Peruzzo srl? Využít dobré lidi s vizemi, kteří vyrábí a navrhují kvalitní komponenty na nejvyšších tržních standardech, přičemž spokojenost koncových zákazníků je na prvním místě.

 

 

Číst dále

63

9 999

47 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat