Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Quaxar

Výrobce Quaxar z Tchaj-wanu se specializuje na vysoce kvalitní díly a součástky pro jízdní kola s velmi dobrým poměrem cena/výkon. Zpočátku společnost Quaxar vyráběla pouze brzdové a posuvné komponenty pro sportovní jízdní kola, ale dnes nabízí vybraný a zajímavý sortiment dílů pro mnoho aplikací.

Portfolio značky Quaxar  dnes obsahuje brzdové kotouče, brzdové destičky, sady pro odvzdušnění brzd, bovdeny, lanka, hydraulické kapaliny a nářadí pro to určené, dále pak brzdové špalíky, zapletená kola a ráfky, náboje a rychloupínáky, v neposlední řadě součástky pro bezdušový systém.

Firma Quaxar používá u svých brzdových hadic příslušenství, technologii Fast-fix - koncovky hadic jsou opracovány na vysoce přesných cnc strojích, a tak není problém s kompletací celého systému. Samozřejmostí je i kompatibilita s ostatními výrobci. U brzdového obložení Quaxar využívá rozdílných desek, na něž se brzdová směs lisuje. Celý tento proces Quaxar se nazývá Ceraplasma. Pro lanka Quaxar využívá titanová vlákna, ty jsou velice pevná a až o 60% lehčí než lanka konkurence. Brzdové a řádící bovdeny mají několik vrstev, od té svrchní krycí až po vrstvu, která se setkává s lankem. Tu však má společnost Quaxar jedinečnou. Kvůli snížení tření poslední vrstva obsahuje dvě účinné látky Polyethylen a Molybdenum Disulfide. Ty zajišťují bezchybný a tichý chod lanka za každé situace.

Číst dále

12

1 260

18 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat