Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

R2

R2 RIDE YOUR RACE

R2 je česká značka pro distribuci brýlí, přileb, rukavic a dalšího oblečení. R2 vznikla jako volné pokračování společnosti Relax. Společnost byla založena roku 1996 a odnož R2 vznikla o šest let déle. Cílem firmy R2 je poskytovat dostatečně kvalitní produkty šité základně na míru zákazníků. Značka R2 expeduje do evropských zemí, jako jsou Německo, Polsko, Slovensko, Francie, Rusko, Litva a Estonsko. V roce 2000 vznikla po České republice síť prodejen Relax Shops, kde zákazníci mohou nalézt zboží pod obchodním názvem Relax a R2.

Vývoj produktů R2 se snaží jít ruku v ruce s dobou a tak se v R2 snaží nabízet své zboží v nejkvalitnějších materiálech. Co trh nabízí, to však musí být podpořeno řadou technologií, které výrobky R2 nesou, aby dokázaly uspokojit všechny potřeby zákazníků. Značka R2 tak u svých brýlí používá například fotochromatické čočky, které se dokážou podle světelných podmínek sami zatmavovat. R2 poskytuje čočky s polarizací, s tvarovou pamětí TR90, z platinia nebo polykarbonátu, nosníky dokáží nést protiskluzovou a stranovou úpravu, to samé nožičky brýlí. Každý zákazník si díky tomu všemu dokáže vybrat brýle, které mu maximálně sedí.

Přilby R2 nesou certifikaci EN 1078. R2 je poskytuje s jednoduchým upnutím hlavy, dostatečným ventilačním systémem a u některých modelů u síťkou proti hmyzu. V produkci není zapomínáno ani na děti. Rukavice R2 obsahují všechny potřebné prvky, které si zákazník může přát. Základní rozdělení májí rukavice - krátké a dlouhé. R2 používá na výrobu elastický materiál. Polstrování dlaně jak z gelových tak silikonových vložek, protiskluzová úprava, dotykové detaily pro ovládání chytrých telefonů, reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti.

Číst dále

1 690

1 790

4 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat