Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Source

Značka Source je na trhu více jak 20 let. Za tu dobu prošla značným vývojem. Source je izraelská společnost, která se zabývá produkcí hydratačních vaků a turistických sandálů. Roku 1989 ji zakládá dvojice podnikatelů Yoki Gill a Daniel Benoziliyo. Není náhoda, že založili tuto společnost právě v Izraeli.

Source je společnost se silnými vazbami a odpovědností vůči komunitě, která prosazuje a rozšiřuje myšlenku udržitelného místního hospodářství. Každý rok 5% čistého zisku společnosti SOURCE je věnováno sociálním a environmentálním aktivitám v nedaleké komunitě. Dnes společnost Source zaměstnává přes 200 lidí a své produkty vyváží do více jak 25 zemí světa. Všechny výrobky jsou samozřejmě pod nejpřísnější kontrolou a ta je dokladována mezinárodním certifikátem ISO 9001.

Source u svých výrobků používá několik technologií, které jejich výrobky dělají výjimečné například: Widepac Closure - hydratační vak má široké hrdlo, a tak není problém jen ho naplnit, ale následně i vyčistit.

Abyste mohli vychutnávat pouze chuť nápoje a ničeho jiného, používá Source systém Taste-Free. Jedná se o koextrudované PE fólie, které nepouští absolutně žádnou plastovou chuť a to po celou dobu své životnosti.

Technologie GrungeGuard využívá antimikrobiální látku registrovanou FDA a EPA, díky ní zabraňuje růstu bakterií ve vaku.

Glass-Like - tato vícevrstvá fólie z polyethylenu je o 2000% hladší než standardní fólie TPU a prakticky bez jakéhokoli rozdílu od samotného skla. Což zabraňuje tvorbě biofilmu a tím je celý systém prakticky samočistící.

Číst dále

590

990

3 produkty

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat