Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Sport Arsenal

SPECIALISTA NA CYKLISTICKÉ BRAŠNY A NOSIČE

Firma Sport Arsenal je přední česká společnost ve výrobě cyklistických brašen, nosičů a doplňků na kola. Svůj vznik společnost datuje na rok 1992. Na začátku byla produkce odrazek a malých brašniček. Už po revoluci zaplavily český trh zahraniční značky, avšak pozice pro cyklistické brašny a nosiče zaostávala. Sport Arsenal toho dokázal využít a mezi českými cykloturisty se stal postupem let velice oblíbený. Firma svou produkci začala v Lysé nad Labem.

Malá manufakturní dílna se postupem let vypracovala až na pásovou výrobu a od roku 2014 Sport Arsenal expanduje i na sousedské trhy v Polsku a na Slovensku. Po více jak 25ti letech technologického vývoje má značka v produkci bezmála stovku originálních brašen a nosičů. S vývojem značky pomáhají sami cykloturisté, kteří poskytují zpětnou vazbu na výrobky a Sport Arsenal je tak může každým rokem zdokonalovat.

Portfolio Sport Arsenal je rozděleno na Brašny a nosiče. Ty firma nabízí ve variantách nad zadním kolem, nad předním kolem nebo pod sedlem. U brašen je výběr širší. Sport Arsenal své brašny dokáže umístit do rámu kola, na řídítka, pod sedlo a nad přední i zadní kolo.

Zakládáme si na širokém sortimentu brašen nejrůznějších velikostí, zpracování, materiálech vodotěsných i vodovzdorných plus jejich následné užití. Brašny a nosiče SPORT ARSENAL využije každý, kdo se rozhodne na svém kole přepravit jakýkoliv náklad.

SPORT ARSENAL má řešení pro každého.

Na našem eshopu můžete vybírat jednoduše a pohodlně vaší ideální brašnu, nebo nosič díky perfektnímu rozdělení zboží do kategorií nebo užití. Jednoduché filtry vám vždy vygenerují přesně to, co sháníte.

Číst dále

45

1 690

85 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat