Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

SunRace

SunRace vznikl na Tchaj-wanu v roce 1972. Na počátku poskytovala firma základní produkty a to zejména do Severní a Jižní Ameriky. Rozmach prodeje horských kol vedl k rychlé expanzi. O pětadvacet let později bylo zřejmé, že další růst bude výsledkem pouze složek vyšší úrovně, a tak zahájil proces uvádění výrobku na trh. Tento postup se zrychlil poté, co byl v roce 2000 zakoupen interní dodavatel nábojů Sturmey - Archer.

Sturmey - Archer byl poprvé založen v Anglii v roce 1902, kdy vynalezl třístupňový vnitřní náboj. Nákup společnosti Sturmey - Archer znamenal, že společnost SunRace má nyní v Evropě silnou pozici se svou prodejní a distribuční společností v Nizozemsku. Zásobování evropského trhu vyžadovalo ještě vyšší úroveň specifikace. Což vedlo k velkým investicím do strojírenství a výzkumu a vývoje.

Produkty SunRace jsou nyní určeny předními světovými výrobci jízdních kol a jsou také široce využívány na trhu s náhradními díly. Spolu s katalogovou řadou SunRace také vždy využili své odborné znalosti v oblasti výzkumu a vývoje ve spolupráci s OEM, aby vytvořili produkt na míru. Tato široká škála pomohla Sunrace stát se významným hráčem na celém světě. 

Číst dále

99

4 990

29 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat