99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
Svítilna Cateye HL-NW100RC SYNCCore
Doporučená cena výrobcem: 1 590 Kč -5%
Ihned k odeslání od 79 Kč, u vás doma již ve středu 11.3..
Kód: 12002080
EAN: 4990173033560
Svítilna Cateye HL-NW100RC SYNCCore
Přední dobíjecí výkonné (500lm) světlo CATEYE s 1 Chip LED a technologií OptiCube s funkcí funkcí synchronizace se zadním světlem (SYNCKinetic) a mobilním telefonem (aplikace CatEyeSYNC).
Obě světla lze pak vypnout pouze jedním tlačítkem a pomocí mobilní aplikace kontrolovat stav baterie a vybírat používané režimy svícení. Světlo má také režim svícení pro jízdu ve dne. Indikátor kapacity akumulátoru a dobíjení integrovaný do vypínače
- Typ LED / Světelný výkon 1 Chip LED / 500lm
- Čočka OptiCube
- Doba svícení
- 2h - plný výkon (500lm)
- 9h - střední výkon (150lm)
- 15h - nízký výkon (100lm)
- 18h - svícení + blikání (500/100lm)
- 130h - blikání (100lm)
- Baterie Li-ion 3,6V / 9Wh / 2,2Ah, USB dobíjení.
- Držák FlexTight H-34N, průměr 22-32mm.
- Rozměry: 41.5 x 33.5 x 93.5 mm
- Hmostnost: 94 g (včetně baterie)
- Dobíjení cca 3-6 hodin
- Voděodolnost: IPX4
- Ostatní:
- čas dobíjení 3h
- USB micro-B konektor
- indikátor stavu baterie
- indikátor dobíjení baterie
Cateye
Cateye
Japonská společnost vznikla už v roce 1954 v Osace. Jedná se o společnost mající ve znaku kočičí hlavu, cílící především na její oči. Od té se odvíjí filosofie celé firmy Cateye. „Vidět a být viděn“. Od prvopočátku tedy firma nabízí cyklistické osvětlení. Postupem času i cyklistické computery. Prostředkem tvořivosti, vášně a týmové práce dodává Cateye kvalitní produkty na celý cyklistický trh.
Díky inovacím a nejmodernějším technologiím je Cateye předním světovým výrobcem osvětlení. Např. v roce 2001 přišla jako první společnost s bílými led diodami do svých světel. Čočky Cateye byly několikrát oceněny na cyklistických výstavách po celém světě a nesou certifikaci ISO. V roce 1981 Cateye nabízí první cyklistický computer.
Dnes firma dokáže u svých computerů nabídnout od základních funkcí po monitoring celého sportovního výkonu a k tomu komunikovat se třetí stranou, jistě dokážou uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. V roce 2011 firma Cateye vytvořila nový komunikační nástroj schopný zaznamenat a sdílet fotografie a videa. V roce 2014 je možné computer propojit i se smartphony. Pro světla Cateye vyvinula řadu nových technologií, např. OptiCube nebo Reverse Offset. Firma Cateye se zavázala k ochraně životního prostředí, a tak většina jejích produktů jsou opakovaně nabíjitelná.
Společnost však nezásobuje pouze cyklistický trh, ale úspěšně i ten automobilový. Mezi její produkty patří bezpečnostní trojúhelníky, vnitřní i vnější osvětlení, směrové ukazatele pro zemědělské stroje a mnoho dalších produktů.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první
| Výrobce: | Cateye |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte .