Vyhledávání

Vše o nákupu | Kontakt | Vyhledávání

Cateye

Cateye

Japonská společnost vznikla už v roce 1954 v Osace. Jedná se o společnost mající ve znaku kočičí hlavu, cílící především na její oči. Od té se odvíjí filosofie celé firmy Cateye. „Vidět a být viděn“. Od prvopočátku tedy firma nabízí cyklistické osvětlení. Postupem času i cyklistické computery. Prostředkem tvořivosti, vášně a týmové práce dodává Cateye kvalitní produkty na celý cyklistický trh.

Díky inovacím a nejmodernějším technologiím je Cateye předním světovým výrobcem osvětlení. Např. v roce 2001 přišla jako první společnost s bílými led diodami do svých světel. Čočky Cateye byly několikrát oceněny na cyklistických výstavách po celém světě a nesou certifikaci ISO. V roce 1981 Cateye nabízí první cyklistický computer.

Dnes firma dokáže u svých computerů nabídnout od základních funkcí po monitoring celého sportovního výkonu a k tomu komunikovat se třetí stranou, jistě dokážou uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. V roce 2011 firma Cateye vytvořila nový komunikační nástroj schopný zaznamenat a sdílet fotografie a videa. V roce 2014 je možné computer propojit i se smartphony. Pro světla Cateye vyvinula řadu nových technologií, např. OptiCube nebo Reverse Offset. Firma Cateye se zavázala k ochraně životního prostředí, a tak většina jejích produktů jsou opakovaně nabíjitelná.

Společnost však nezásobuje pouze cyklistický trh, ale úspěšně i ten automobilový. Mezi její produkty patří bezpečnostní trojúhelníky, vnitřní i vnější osvětlení, směrové ukazatele pro zemědělské stroje a mnoho dalších produktů.

Číst dále

80

2 690

45 produktů

Parametry

Smazat filtry
Dostupnost
nejširší cyklistický
sortiment na trhu
17 let na trhu
zboží skladem
ihned odesíláme
nad 5 000 Kč doprava zdarma
(nad 4 000 Kč pro přihlášené)

Přihlášení

nebo

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat