99 % spokojených
zákazníků
Levnější poštovné?
Přihlaste se do kupkolo klubu
Expresní doručení
do 1–2 pracovních dní
Computer Cateye Padrone Smart+, SC100B
Doporučená cena výrobcem: 2 990 Kč -27%
Ihned k odeslání od 99 Kč, u vás doma již 10.2. Možnosti dopravy
Kód: Mi-13160034
EAN: 4990173028696
Computer Cateye Padrone Smart+, SC100B
Tenký bezdrátový (potřeba propojení s mobilním telefonem s GPS pomocí Bluetooth nebo dokoupení Bluetooth snímačů)
- beztlačítkový cyklopočítač CATEYE s "obrovským" displejem a číslicemi pro dobrou čitelnost bez brýlí (rozlišení 160x128)
- Možnost výběru zobrazených údajů na displeji
- Zjednodušená navigace při použití mobilu
9 funkcí:
- denní (1 a 2) vzdálenost
- celková vzdálenost
- okamžitá rychlost
- průměrná rychlost
- maximální rychlost
- čas jízdy
- hodiny
- nadmořská výška (při napojení na mobil)
- volitelné funkce při dokoupení snímačů
- tepová frekvence
- kadence
- výkon (nutno dokoupit snímač)
- Doplňkové funkce: Pacer - indikátor (šipky) poměřující okamžitou a průměrnou rychlost
- podsvícení displeje
- nastavitelná celková vzdálenost a dva průměry kola s automatickým rozpoznáním snímače
- aut. funkce START / STOP
- upozornění na telefonát a mail
- otočný držák "Flex-Tight"
- rozměry 74.0 X 46.0 X 20.0 mm
- hmotnost cca 40 g
- voděodolnost IPX8
CC je kompatibilní se Smartphone s iOS a Android (iPhone4S (iOS6.1) a výše, Android 4.4 a výše). CATEYE Cycling App je ke stažení v App Store a Google play.
Data je možné stáhnout do CATEYE Atlas, Strava a Training Peaks.
Součástí balení: Tachometr, držák na řidítka
Možnost dokoupit snímač: Sensor rychlosti a kadence Cateye ISC-12 Bluetooth
Technicke infromace
Parametr | Hodnota |
---|---|
Aktuální rychlost | Ano |
Průměrná rychlost | Ano |
Maximální rychlost | Ano |
Denní vzdálenost | Ano |
Celková vzdálenost | Ano |
Čas jízdy | Ano |
Hodiny/ Datum | 12, 24. |
Spotřeba kalorií | Ano |
Bezdrátový snímač | Výkon (nutno dokoupit). Tepová frekvence (nutno dokoupit). Kadence (nutno dokoupit). Rychlost (nutno dokoupit). |
Podsvícení displeje | Ano |
Porovnávací šipka | Rychlost. |
Celková vzdálenost - ruční nastavení | Ano |
Indikátor stavu baterie | Ano |
Start/ Stop | Automaticky s funkcí pauzy. |
Úsporný režim | Ano |
Jiné | Jednoduchá navigace. Kompas. Nastavení zobrazených údajů na displeji. Upozornění na příchozí telefonát /zprávu. Nastavení pomocí smartphone. |
Cateye
Cateye
Japonská společnost vznikla už v roce 1954 v Osace. Jedná se o společnost mající ve znaku kočičí hlavu, cílící především na její oči. Od té se odvíjí filosofie celé firmy Cateye. „Vidět a být viděn“. Od prvopočátku tedy firma nabízí cyklistické osvětlení. Postupem času i cyklistické computery. Prostředkem tvořivosti, vášně a týmové práce dodává Cateye kvalitní produkty na celý cyklistický trh.
Díky inovacím a nejmodernějším technologiím je Cateye předním světovým výrobcem osvětlení. Např. v roce 2001 přišla jako první společnost s bílými led diodami do svých světel. Čočky Cateye byly několikrát oceněny na cyklistických výstavách po celém světě a nesou certifikaci ISO. V roce 1981 Cateye nabízí první cyklistický computer.
Dnes firma dokáže u svých computerů nabídnout od základních funkcí po monitoring celého sportovního výkonu a k tomu komunikovat se třetí stranou, jistě dokážou uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. V roce 2011 firma Cateye vytvořila nový komunikační nástroj schopný zaznamenat a sdílet fotografie a videa. V roce 2014 je možné computer propojit i se smartphony. Pro světla Cateye vyvinula řadu nových technologií, např. OptiCube nebo Reverse Offset. Firma Cateye se zavázala k ochraně životního prostředí, a tak většina jejích produktů jsou opakovaně nabíjitelná.
Společnost však nezásobuje pouze cyklistický trh, ale úspěšně i ten automobilový. Mezi její produkty patří bezpečnostní trojúhelníky, vnitřní i vnější osvětlení, směrové ukazatele pro zemědělské stroje a mnoho dalších produktů.
Diskuze
Zatím žádný příspěvek
Recenze
Antonín
Líbí se mi
Spárování s IOS bez problémů, dobrá čitelnost zobrazení sledovaných dat, dostatečně velký display
Nelíbí se mi
Podpůrný program poněkud pochybně vyhodnocuje max. a průměrnou rychlost
František
Nelíbí se mi
Chybí teploměr, velká spotřeba baterií.
Jaroslav
Líbí se mi
kvalita přesnost
Parametry
Výrobce | Cateye |
Najdete v těchto kategoriích
Máte otázky k tomuto produktu? Zeptejte se zde v diskuzi.
Zatím nikdo nepřišel do diskuze. Buďte první.